Piękne zachowanie.
#21
No mi też zkopiował dom ale w innej formie
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#22
co ja ci skopiowałem jawelcraft?

ja nic nie skopiowałem od nigo go
#23
dom inna forma: tu ss
i ten z świerku mój a ten obok twój (inna forma)


Załączone pliki Miniatury
       
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#24
(11-10-2014, 12:25)Shimano napisał(a): co ja ci skopiowałem jawelcraft?

ja nic nie skopiowałem od nigo go
Nie no, ale to coś od 4evera się samo pojawiło...
Skoro Cichy nie wiesz kto od siebie skopiował, to najlepiej obu usunąć działkę, dać ity i niech zbudują sobie...

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#25
Teraz tak będzie, że będzie wszystko kopiował. Strach budować, postawisz klocek to on go skopiuje.
Chce zrobić stajnie i super drzewo, ale nie ma sensu. Te 10 letnie dziecko wszystko skopiuje co zobaczy.
Trzeba przygotować się na ere domków z dirta.
Dla Evera dom skopiował i sklep a dla Jawela dom. Co teraz?
#26
jawel ten dom to ty skopiowales a nie ja od cb mój jest z 2 miesiące a twój z 1 miesiąc i nie kłam ty
#27
co?! ty nawet dla każdego to mówisz? zobacz se;
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=11201
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#28
Shimano nie kłam, jawel był 1 a ty kopiujesz, sam widziałem ile trudu jawel wrzucił w ten dom. Co do evera, to identyczny sklep jak on masz, tylko inne ceny i rzeczy. Również dom evera, kopia identyczna.
Najlepiej jakby zburzył mu Cichusek te domy i autosklep.
#29
Frost ten typek kopiuje wszystko co mu sie podoba. Zbudowalem dom...skopiowałem odpuściełem sb bo nie chciało mi sie pisac wątku. Teraz sklep.. No tego już za wiele jest. Widzicie skarge kilku osób o jego ciągłe kopiowanie. Dom który zrobiłem-rozwaliłem bo pojawiły sie 3 kopie, a ja nie lubie miec takich samych budowli. Mój sklep stoi juz jakis tydzien. Był zamkniety z powodu budowy magazynu. Na dodatek Shimano namawiam gracza ProbleMatyk,który ma x ray aby mu zbudował mój mechanizm. Gracz mi wszystko powiedział,ale tego nie zrobił,bo bał sie bana. Skopiował go Invalin na innym kącie f0rest i to obok mojej działki. Cichy sam widzisz ile jest wątków co do tego gracza.
Zmiany jakie powinien wprowadzic serwer:
Bany za kopie jeśli nie jest z neta.
Cichy kopia to też prawa autorskie. Ja nie pozwalam nikomu kopiować swoich domów itp.
Niedostępny
#30
(11-10-2014, 12:43)Minecraft4ever napisał(a): Cichy kopia to też prawa autorskie. Ja nie pozwalam nikomu kopiować swoich domów itp.
To tylko gra...



Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości