Kopia!
#1
Elo
Wchodząc dzisiaj na serwa postanowiłem wyruszyć zwiedzić stare śmieci,gdzie mieszkałem. I co widze? Idealną kopie swojego domu. Jest ona wykonana nwt z tego samego materiału!!!. Skopiował też mój wcześniejszy dom idealnie jak mój. Tyle,ze usunąłem go i zbudowałem nowy gdyż najzwyczajniej mi sie znudził.
Minecraft4ever
Oskarżony: Shimano
Kopia domu ze szczególną starannoscią.
Ps: Prosze o osuniecie działek i bana,gdyz kiedy ban minie nie bd miał żadnej nauczki
POZDRO.


Załączone pliki Miniatury
       
Niedostępny
#2
Moim zdanie ten gracz w niczym nie zawinił
[Obrazek: 82040488464344394179.jpg]
#3
Prawda, że to samo i powinien mu Cichusek usunąć dom, bo ty pierwszy go zbudowałeś a on ściągnął, sam widziałem jak budowałeś. Wink.
Tak ps dasz mi kilka stag brązowej gliny? Bo wille zaprojektowałem a nie mam gliny XD
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#4
Był jeden wątek o podobnym zdażeniu, jednak skąd mamy wiedzieć że to twój pomysł ? Może ogląda tego samego budowniczego co ty i zbudował sobie taki sam ?
btw Shimano kox hardcora : D
Niedostępny
#5
moim zdaniem to jest freebuild. Każdy może zbudowac co zapragnie. Wszystko oprócz tablczek, które obrażają jakiegos gracza/sąsiada. np: minecraftever jest nupem i nie umie budować.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
może na yt lub gdzies indziej jest ten projekt? myśle ze przydaloby sie go zapytać na jakiej podstawie budował i dopiero oskarzac ;DD
#7
Po 1 nie buduje domów z yt ponieważ chce robic cos swojego. Po 2 jak moze byc z neta skoro budowałem go na spontana. A po 3 jak co ty byś powiedział jakby tobie skopiowano tak perfidnie działke. I mój dom byl budowany wcześniej. Kto ma jakies wątki co do tego niech odwiedza i powie mi czy dom,który został dopiero zbudowany jest wyposażony co do szczegółu. Dla porównania odwiedz też działke shimano. Jego dom jest pusty
Niedostępny
#8
(10-19-2014, 16:43)Bzyczek2001 napisał(a): Był jeden wątek o podobnym zdażeniu, jednak skąd mamy wiedzieć że to twój pomysł ? Może ogląda tego samego budowniczego co ty i zbudował sobie taki sam ?
btw Shimano kox hardcora : D

Być może można zobaczyć datę stworzenia działki i zobaczyć kto pierwszy zrobił domek
Btw. Shimano ciotka hardcora ;p
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Frost nie wiem czy widziałeś ale dośc często grywał na hc na przed ostatniej edycji, miał najbardziej aktywną gildię : )
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości