Najlepsze gry na świecie
#51
Teraz czekajcie na GTA V na PC. Chyba nigdy wcześniej i nigdy później torrenty nie będą tak obciążone, jak w dniu wydania GTA V na PC.
402 Payment Required
#52
jeszcze ile cheatow wejdzie na gta V pc...
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#53
a ile virusów xd
Konfidencić na maluchy
#54
no, aż zero
#55
i wgl jakie będą lagi..... Mmmmm miód malinaa
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#56
Dobra a więc.
Osobiście nie mam nic do konsol.
Ale tych starych.
Jak wyszedł X360 i PS3 to było coś! Najlepsze komputery ich nie doganiały! Nawet przez pare nastepnych lat! To znaczyło, że coś się ruszyło!
Ale teraz, gdy wyszły te szity X1 i PS4 nooo po prostu nie da sie tego opisać. Przecież kupisz kompa za 1.5, 2k i już masz lepszego niż te gunwniane konsole. Gry kosztują po 130zł na PC, gdzie na konsole 200zł, na konsolach jest zawsze ta sama grafa i sie nie tnie (30FPS LOL), a na kompie gry masz taniej i przez to, że są taniej możesz sobie ulepszyć PieCyka po paru latach.
Te "next-geny" mnie wkurzają.
Weźmy grę Watch_Dogs.
Była to super gra, trailery etc. Jak pokazali ją na targach E3 po prostu szczena mi opadła, ale co zrobili z PC? Zrobili super grę, ale.... dostosowali ją do MOCY konsol i wtedy przenieśli na PC. i jeszcze ten komentarz od Ubisroftu "//This is for PC only, who cares" - no ta, gra sie tnie to kup lepszą grafikę. Wtedy Ubisoft pokazał jaki ma stosunek do PC.

P.S.
Nie kupowałem Watch_Dogs, tylko pobrałem buhhahahahah nie kupiłbym tego nigdy. Pobrałem do testów
Jeszcze mógłbym dużo pisać, ale muszę iść.
Jak chcesz to Ci porywacz zrobie osobną rozprawkę o Ubisrofcie ;p
Mogę też o tych Unchartedach, TLOU i innych takich Big Grin
#57
No ubi umie zjebac kazda gre, to mozna przyznac ;p
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#58
Nosz kurde.
Sensowny post i nie mogę zgłosić ;/
#59
ale twoj jest bez sensu i mozna XDDDD


Najlepie jak wychodzi gra, to poczekac z 3miechy zeby ztaniala i tyle xd
/\
mateuu yhmmm
"tfuj tesz"
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#60
frost twój też XD

Ok wróćmy do gry Tongue
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości