Spawn
#11
Bardziej pasował do takiego "klasycznego classica", pamiętam jak kiedyś szukałem po serwerach classiców i na 1 był fly mode, na 2 inne takie wymysły itp, w końcu wszedłem na skyland i wpadł mi najbardziej do gustu i gram do dziś ;p (z przerwami ale gram)

Ankieta to dobry pomysł, najlepiej zrobić dwie - 1 na classic 2 na prison, aby gracze z prisona nie poczuli się pokrzywdzeni
#12
Chodzi Ci o pierwszy spawn Classica? Pamiętam, że było wtedy interesująco, bo dopiero zaczynałem grę. Szkoda, że nie ma do niego filmików czy ss'ów. Pamiętam tylko tyle, że to był drewniany fort na pustyni, z PvP nad sklepem, a warpy na działki czy surowcową były otoczone blokami pajęczyn. A, i był mniejszy skup, niż obecnie.

Obawiam się, iż Cichusek, nawet jakby chciał dodać spawn, to kto wie czy ma jeszcze ten stary świat ze starym spawnem, czy dawno skasował.

Niedostępny
#13
Ja bym przywrócił spawn classic ten pierwszy, był on mały ale bardzo fajny na murze była arena pvo a pod nią sklepik, może cichy ma ta mapkę i wgral by ten spawn o którym mówię?
........................................UwU
Niedostępny
#14
Pewnie ma w jakimś folderze, jak znajdę ssy tego spawna albo filmik na yt jakiś to wyślę linka
#15
(08-11-2017, 11:55)Rider napisał(a): Pewnie ma w jakimś folderze, jak znajdę ssy tego spawna albo filmik na yt jakiś to wyślę linka

Tego 1? Fajnie by było też kieys miałem jego ss ale przepadły :/
Iam widzę że mamy te same myśli xD
........................................UwU
Niedostępny
#16
Stary o wiele lepszy i pvp bylo lepsze.. wgl wszystko ;p

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

#17
tu jest skrawek starego spawnu: https://www.youtube.com/watch?v=6wyDnX7TRnU&t=189s
#18
https://www.youtube.com/watch?v=h4L7wHfvC58
Tu znalazłem urywek, zaczyna się od 01;03 chyba, tylko, że to była akurat edycja zimowa.
#19
A mi nie o ten, lepiej gdyby cichy przywrócił ten pierwszy spawn classica, pewnie połowa osób go nie pamięta ale on był najlepszy.
........................................UwU
Niedostępny
#20
(08-11-2017, 12:00)Mateuu napisał(a): A mi nie o ten, lepiej gdyby cichy przywrócił ten pierwszy spawn classica, pewnie połowa osób go nie pamięta alr on był najlepszy.
Pamiętam, taki fort z pniów. Był bardzo klimatyczny i miło go wspominam.

W bardzo starych skargach, pewnie jest on widoczny.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości