Już czas... #2
#11
Mi to obojętne.Ale chciałabym powiedzieć,że Cichy najwyżej usunie tryb ale nowego nie zbuduje.Ale warto wierzyć jak ma coś pomóc mój głos to spoko City mogło by być tylko,że chyba już był wątek z trybem city i zakończył się on niepowodzeniem.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
(09-10-2016, 10:52)Grzancia napisał(a): Mi to obojętne.Ale chciałabym powiedzieć,że Cichy najwyżej usunie tryb ale nowego nie zbuduje.Ale warto wierzyć jak ma coś pomóc mój głos to spoko City mogło by być tylko,że chyba już był wątek z trybem city i zakończył się on niepowodzeniem.

Może i cichusek nie zbuduje. Na serwerze powstała organizacja, kilku graczy buduje spawny, kilku ogarnia pluginy i skrypty, gotowca podsyłam Cichemu, on testuje Tongue
  Odpowiedz
#13
Hmmm... Mam propozycję - nowy tryb: TNT Escape.

Polegałby on na tym, że gracze uciekają na małej mapce niszcząną przez spadające TNT i fireballe. Do wykonania z możliwością samych command blocków.

Niedostępny
  Odpowiedz
#14
Na serwerze i tak gra mało graczy, więc może trzeba zacząć od czegoś innego niż zmiana trybu. Smile
  Odpowiedz
#15
(09-10-2016, 11:29)Jakubek992 napisał(a): Na serwerze i tak gra mało graczy, więc może trzeba zacząć od czegoś innego niż zmiana trybu. Smile

Nowy tryb by ich przyciągnął..
  Odpowiedz
#16
(09-10-2016, 09:29)Frost napisał(a): Osobiście pograłbym na takim "City"

Też z chęcią bym pograł na takim serwerze, już nie mówiąc że proponowałem aby zbudować taki serwer już jakiś czas temu

Tu macię wątek:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=15471

Dodam że nic tu się nie dzieje od ładnych 2/3 lat
Jedyną nowością był prison i koniec (czyli zaraz prawie 3 lata temu)
SkyFira nie liczę bo to niewypał bo tam grają jak frost pisał 2 lub 3 osoby
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#17
Na tak
Jakby co to za City
poka poka poka
  Odpowiedz
#18
(09-10-2016, 12:00)MELMAN napisał(a): Na tak
Jakby co to za City

Dużo osobom się to podobało, dodam że był jeszcze 1 wątek ale go już nie ma i cichy pisał coś w stylu "pomyśle/może kiedyś zrobię"
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
(09-10-2016, 11:13)Myszak napisał(a):
(09-10-2016, 10:52)Grzancia napisał(a): Mi to obojętne.Ale chciałabym powiedzieć,że Cichy najwyżej usunie tryb ale nowego nie zbuduje.Ale warto wierzyć jak ma coś pomóc mój głos to spoko City mogło by być tylko,że chyba już był wątek z trybem city i zakończył się on niepowodzeniem.

Może i cichusek nie zbuduje. Na serwerze powstała organizacja, kilku graczy buduje spawny, kilku ogarnia pluginy i skrypty, gotowca podsyłam Cichemu, on testuje [emoji14]
"ogarnia" xd śmieszne, wbilem na ten wasz serwer i nic nie działało jak powinno


Co do tematu city to kolejny bardzo podobny do istniejących już tryb. Taki rozwinięty classic. Nie wiem czy jest sens znów pchać się w to samo.

Usunięcie sky-fire? Jak najbardziej za.

Co nowego? Jakiś tryb kooperacyjny. Wbijasz se z kumplem, walczycie o przetrwanie i takie tam. Nie pamiętam jak to się nazywało.
A jak chcecie coś bardziej klasycznego itp to byłbym za powrotem hc, wojen frakcji czy jak to zwał. Bez zbędnych wydziwian, w skajlandowym stylu. Prosto i przyjemnie.

Ale i tak najbardziej jestem za tym żeby nie zmieniać nic. Zająć się czym innym, mianowicie sprzętem.

Czy to aż taki wielki problem przy tej ilości graczy i tej ilości VIP-ów zainwestować w coś mocniejszego.
Na niektórych serwerach lagi są straszne. Na pvp pełno cofek i grubszy lag co +-15 minut, na classicu serwer nie wytrzymuje spawnu działek, na s1 serw nie wytrzymuje automatycznych grinderow. No ffs

Ale cichy i tak powie: JA NIE MAM LAGOW.
No wspaniale, ciężko przy wbijaniu na 5 minut zauważyć to co gracze spędzając tam godziny...

Forum tutaj działa po to żeby gracze sami mogli zgłaszać cheaterow i problemy.
Więc może by tak posłuchać w końcu?
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#20
(09-10-2016, 11:19)IamAwesomeArcher napisał(a): Hmmm... Mam propozycję - nowy tryb: TNT Escape.

Polegałby on na tym, że gracze uciekają na małej mapce niszcząną przez spadające TNT i fireballe. Do wykonania z możliwością samych command blocków.

Ta propozycja miała dotyczyć City, a nie TNT i FireBall... Można by było spróbować.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości