NOWY SERWER ! City
#1
Star 
Witam cię cichy Big Grin wiem że był już wątek ale mam prośbę bo na sky-landzie dawno nic się nie działo/małe zmianki...Pomyślałem aby usunąć serwer chowanego i ewentualnie sky-fire i zrobić z tych slotów co zostaną (minimalnie 150/130 slotów żeby było ogólnie xd) Ponieważ na chowanym to sa lagi a na fire mało osób gra i pomyślałem żeby zrobić takie coś....Serwer City na czym to polegało by ?

-gracz na początek otrzymuje 1K lub 1,5K i musi je sobie rozdysponować
-NIE MA DZIAŁEK SĄ MIESZKANIA !!! (w zależności od ceny mieszkanie będą większe np. takie 5x5x3 za 2K lub 1K)
-Aby zdobyć pieniądze (tu kwestia uzgodnienia...bo surowcowa nie pasuje) będą specjalne budynki w którym kopiemy np. dirta cobla redstona itp. i płacimy za możliwość korzystania z małego pomieszczenia w którym to robimy np. takie co kopiemy stona to wynajem 500$ a można zarobić nawet 1K !
-NIE MA SEKTORÓW JAK NA PRISONIE !!! (np pomieszczenie w którym kopiemy diaxy by kosztowało 100K a zarobimy 200K lub mniej
-Można kupować nasiona i hodować rośliny (zboże marchewki itp.) ALE ROBIENIE W MIESZKANIU MECHANIZMÓW BĘDZIE BANEM (mam nadzieje bo tak to by mogły być lagi)
-Każdy gracz Może mieć MAX 2 mieszkania/apartamenty a VIP 4 mieszkania/apartamenty ( czemu tak ? - ponieważ dal tych co się przenoszą do większej chaty będą się mogli łatwiej przenosić Smile
-A i ZAPOMNIAŁEM XD MIESZKAŃ się NIE kupuje tylko tak jakby wynajmuje na 30 dni (co będzie dobre na długie wyjazdy graczy Smile I obok mieszkania będą tabliczki które pozwalają wynająć nam domek kiedy klikniemy na domek to wynajmiemy mieszkanie a jak klikniemy już podczas okresu można kliknąć kolejny raz i przedłożyć okres możliwości w mieszkaniu

I takie małe info i odpowiedzi na pytanka które możecie zadać Wink
-Czy można zbudować własnego projektu wieżowiec ?
-Tak będzie można ale tylko zanim powstanie serwer w razie potrzeby będzie nowy wątek Smile


Każdy gracz może się wypowiedzieć w tej sprawie Smile i mam nadzieje że przeczytasz to cichy i odpowiesz i się dogadany a nie ze napiszesz i zamkniesz ;D

Pomysł by Mateuu20
........................................UwU
Niedostępny
#2
Pomysł nawet ciekawy, ale pewnie trudno będzie takie coś zrobić. Co do usunięcia H&S nie zgadzam się, bo tam jeszcze gracze grają, jak już coś usunąć to SkyFire...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(06-09-2015, 16:18)BingoGame napisał(a): Jezu... Dobra.. Moze nie gram w minecrafta od roku.. Ale tu sie nie zgodze.. Kurde..
I tu cytuje cichego "Po co cos nowego.. jak wszystko to co jest jest dobre"

No.. Na razie wszystko gra..
Nie ma zadnej skargi typu "głupi server, admit usun go"
Właśnie jest nudno jak na classicu masz juz all to po co grac na prisonie tylko kopac wiec cos nowego by sie przydalo...
czekam na wypoiwedz cichego
........................................UwU
Niedostępny
#4
Popieram ;D Mogłoby to wszystko nawet ciekawe wyglądać.
I np. byłyby bloki (tańsze)
i takie osobne domki (droższe)
I żeby bylo trudniej mozna zrobic podatki XD
i tak decyzja cichego decyduje XD\
Niedostępny
#5
szczerze mówiąc, mam już prawie gotową mapę zgodną z twoimi opisami Big Grin ja jestem za wprowadzeniem


@Cichy proszę o nie zamykanie kończę budować mapkę zaraz wrzucę ss Big Grin

proponuję, aby mieszkania działały na zasadzie rang chat wyglądałby tak:
[Mieszkanie1]CichusekPL

@down co ty nie powiesz? to propka na przyszłość
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#6
Wiecie co kolesie? Cichy ma obecnie problemy, niemam czasu na wyjasnienie teraz ale niedlugo wyjasnie slaba maszyna, malo moderatorow i developerow, klopot z pluginami itd
papa narazie ide pozniej zobacze co sie dzieje
Nie mam sygnatury. Enderman
#7
Ten pomysł jest dobry, tylko wyobrażam to sobie:
Wchodzisz na serwer, zarabiasz pieniądze i KUPUJESZ domek. Co dalej? Jak tam się nie nudzić? Wiadomo, że to by efektywnie wyglądało, ale wątpię, że gracze chcieliby na takim czymś grać. Jakieś lekarstwo na nudę, bo... Kupujesz domek i masz domek... I co dalej?
Niedostępny
#8
no co kupujesz mały domek większy itp.... a jak kupisz najdrozsa ville ktora moze kosztowac nawet 4 minlony jak by sie dało xdd
kupujesz wiekszq chete urazdzasz i kopiesz na utrzynanie jak woillem mieszkania nie sa na stale na 30 dni sa chyba ze wydluzymy ! to taka villa za duzo hajsu (no moze 4 miliony to przesada xdd) to bedziesz dalej kopał rób coś robił aby mieć hajs na to....takie prawdziwe zycie xd
........................................UwU
Niedostępny
#9
(06-09-2015, 19:37)BingoGame napisał(a): @up

Ta... "mało moderatorow i developerow"
Na to Cichy nigdy nie narzekał..
Chyba ze cos sie zmieniło.. W co wątpię..

Tak się składa że 1: puyan galanonim i hajer to tak naprawde administratorzy (nie właściciele) którzy moderatorami są nazwani
2: ani kamcio ani stir nie mają obecnie czasu na takie projekty, chyba że coś się zmieniło, w co wątpię

Można by też rzeczywiście dodać pewne rzeczy na przykład że co jakiś czas dojdzie do pewnych zmian w gospodarce z którymi gracze będą musieli sobie poradzić (tzw. world eventy)
Nie mam sygnatury. Enderman
#10
Jezu sitr i kamcio nie musza pisac pluginu sa na pewno gotowe pluginy....

No cichy kiedy ta odp ? xdd
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości