Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf
#11
To ja zaklnę twój słownik ortograficzny żebyś Mogę się tak wyrazić "Nauczył" go

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
FNaF jest cienki xD Nie wiem jak w ogóle można w to grać... Oczywiście nie hejtuję, ale mi nie przypadło do gustu ;p
Niedostępny
#13
Mi nie przypadła do gustu ortografia dżuela
¯\_(ツ)_/¯
#14
chcialem zobaczyc ile ma lat bo jak zna fnafa to pewnie ma stima, ale nie moge go znalezc :<
Niedostępny
#15
(05-07-2015, 21:55)FLP napisał(a): chcialem zobaczyc ile ma lat bo jak zna fnafa to pewnie ma stima, ale nie moge go znalezc :<
Może ma pirata.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#16
To jak się fnafem nie interesujecie to znajdźcie mi chociaż ukryte słowo NIGHTMARE w tym obrazku: [Obrazek: 4.jpg]
(Podświetlony jest o tu: http://prntscr.com/72u5lx )
(Muaha, rozszyfrowany obrazek. : http://prntscr.com/72u6a3 Tylko kilku kawałków liter nie mogę znaleźć )
Niedostępny
#17
Podświetl to Tongue
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#18
Ty jesteś ślepy? Dałem już nawet odpowiedź pod zdj.
Poza tym wg cb. jest 4 zabitych dzieci (Freddy,Foxy,Chicha,Bonny) to gdzie GFreddy? W minigierce GiveLifes po daniu ostatniej głowy pojawia się na ułamek sek. na środku ciało GFreddy'iego, który nas od razu atakuje. A Puppet nie zaklinał żadnego kostiumu Springtrapa, tylko springtrap po prostu się zacisnął na ciele PG(Purple a nie phone). Poza tym wracając do minigierek to jest minigierka w której jesteśmy foxym i idziemy zabawić dzieci, jest tam więcej niż 4 dzieci (Dokładniej 5) więc o czym ty tu piszesz.
Niedostępny
#19
Piate dziecko plakalo i zostalo zabite xD

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#20
Flp Po za mini gierką w 2 podaruj ciasto za Pizzerią widać dziecko które płacze i coraz mocniej i zostaje zabite
przez męszczyzne
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości