Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf
#1
Tak jak w temacie
========================================================
Five Nights At Freddy's
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podobno w kinach Big Grin A ja wole książke
Mandzio ci wytłumaczy FNafa ! :3
------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tu kurdi fajno piosenka no D:Die In A Fire[/code][/php][/quote]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Króciutka teoria
----------------------
Wcielamy się w stróża nocnego który ma pilnować psujących i atakujących się animatroników . Spozoru gra wydaje się o Horror I Jumpscare ale spostrzegawczy gracz może zauważyć w niej Historie Tajemniczą i mroczną .Czwórka dzieci w 1 części gry zostaje zabita i umieszczona w ciałach animatroników przez Marionetkę.Występuje także który dlamnie zpozoru wydaje się jedyną postacią Najbardziej tajemniczą i Bez żadnego oznaku się wyskakuje.w 2 części jest Toy Freddy Chica Bonny Foxy są te podstawowe czyli Freddy Chica Bonny Foxy. w minigierce Podaruj prezenty,podaruj życie możemy zauważyć na zewnątrz dziecko marionetka daje kostiumy (taka jak mój awatar) i je ożywia.płacze.płacze coraz bardziej podejżdża samochód a z niego wychodzi męrzczyzna (purple Guy).Zabije je tak samo z resztą animatroników.W 3 częsci zostaje dodany spingtrap czyli po zniszczeniu animatroników (Freddy CHica Bonny Foxy)wychodzą z nich dusze dzeci i zapędzją go do jego stroju.Został zaklęty przez marionetke aby ZMIEŻDŻYĆ jego ciało. Lecz więcej u mandzia Big Grin
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#2
Gdy robisz jakiś wątek to w nazwie pisz to dokładnie co chcesz przekać a w wątku dłużej napisz, bo to słabo opisane.

TAPATALK
Niedostępny
#3
Popraw tytuł. Powinno być "FNAF", a nie "Fnafi".
#4
Offtop schodzi na psy. Co raz idiotyczniejsze wątki...

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(05-07-2015, 19:21)Raditz napisał(a): Popraw tytuł. Powinno być "FNAF", a nie "Fnafi".
A dokładniej "FNaF"

TAPATALK
Niedostępny
#6
Bo nie wiecie to się nie czepiać
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#7
Nie.

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
(05-07-2015, 19:29)Jawel napisał(a): Bo nie wiecie to się nie czepiać

Zamiast tegi "Bo" nie powinno być "Jak"

TAPATALK
Niedostępny
#9
(05-07-2015, 19:07)Jawel napisał(a): Został zaklęty przez marionetke aby ZMIEŻDŻYĆ jego ciało.

On nie został zaklety... Poprostu wszedł w strój i "ZMIEŻDŻONY"

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
Struj został zaklęty Przez marionetkę po to aby Mogę się tak wyrazić ,,Zmasakrować,, go
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości