LS 13
#11
(08-30-2014, 10:15)Tails napisał(a): Minecraft4ever on nawet nie ma tego kodu.

No nie ma tylko robi szantaż Big Grin

(08-30-2014, 10:15)Ewe napisał(a):
(08-30-2014, 10:04)Minecraft4ever napisał(a):
(08-30-2014, 09:27)Ewe napisał(a): Ja i tak nie lubię tego bachora
Kogo?
Tego co mi dał minusa za byle gówno:
http://forum.sky-land.pl/reputation.php?uid=118
Za to, że napisałam, żebyś się ogarnął dałeś mi -
No właśnie zachowałaś sie jak bachor. Bo niestety ale jestem starszy od sb więc jak nie wiesz-nie pisz. I ty pierwsza dałaś mi minusa. Masz już ci go usune i nie becz Tongue
Niedostępny
#12
Ma ktoś takie coś?
Niedostępny
#13
Pobierz torrent.. :C
#14
Ale nie działa MultiPlayer.
#15
No a mi chodzi o mp. Bo klucze takie,by tylko pograć to posiadam.
Niedostępny
#16
(08-30-2014, 07:03)lee32147 napisał(a): Turbo, Ty ciągle ciągniesz tą kłótnię, bo chcesz wygrać, a nie możesz. Jeżeli chcesz, żeby dostał bana, to daj jakieś konkretne dowody. Minecraft4Ever być może zrobił drugie konto, ale jeżeli ktoś skarżył się na Ciebie, to miał do tego powód.

nie chce jej wygrać, chce ją zakończyć, a pozatym Minecraft4Ever na prywatnych mi powiedział że nie chce skończyć tej wojny, to on chce żeby było głośno i szuka dziury w całym
#17
Obydwoje szukacie dziury w całym...
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#18
Ale o co im poszło?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
(08-31-2014, 00:40)TurboSpencer96 napisał(a):
(08-30-2014, 07:03)lee32147 napisał(a): Turbo, Ty ciągle ciągniesz tą kłótnię, bo chcesz wygrać, a nie możesz. Jeżeli chcesz, żeby dostał bana, to daj jakieś konkretne dowody. Minecraft4Ever być może zrobił drugie konto, ale jeżeli ktoś skarżył się na Ciebie, to miał do tego powód.

nie chce jej wygrać, chce ją zakończyć, a pozatym Minecraft4Ever na prywatnych mi powiedział że nie chce skończyć tej wojny, to on chce żeby było głośno i szuka dziury w całym

Heh nie wymyślaj czegoś,czego nie pisałem. To ty prosisz,bym to zakończył-ty zaczołes ty skończ. Chcesz to zaraz kopie priva podam.

Tails szkoda gadać. Po 1 dał niby dowód,ze mam kill aure,której nie mam. A na filmiku nic nie widać. Ma słaby komp,albo net i nagrywa filmy. I jeszcze sie spiera,ze je mam
Niedostępny
#20
Nie zawsze ten, kto zaczyna wojnę musi ją zakończyć. Ja proponuję rozejm, chociażby nawet tymczasowy, ale żeby był spokój. Na tym forum było już wiele wojen i każda zakończyła się rozejmem.
Ten wątek jest o LS 13, więc piszcie tylko o tej grze.
402 Payment Required


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości