LS 13
#1
elo
Ma ktoś z was gre Farming Simulator 2013 wersje pudełkową i czy sellnie klucz produktu do niej tak,zeby działał multiplayer. Nwm jak to zrobimy doładowanie czy coś. Pisz priv a sie dogadamy.
Odp na pytania,które mogą sie pojawić:
Nie kupie gry w sklepie,ponieważ nie gra w nia wgl tylko kumpel zawraca mi dupe,by grać z nim na multi.Wiec stwierdziłem,ze to dobre rozwiązanie na nudy. Chociaż wole mc.
Niedostępny
#2
Mógłbym ci załatwić ale nie chcesz zakończyć wojny, więc nie dam.
#3
Achhh. Widać,ze jesteś mało kumaty. Pisałem ci na priv na ten temat. Więc jak tak ciężko myślisz to ci podpowiem. Jest pewne magiczne słowo....
I nie rób tu syfu bo ten temat ma inne znaczenie
Niedostępny
#4
Może jeszcze dobrze by było żeby usunęli mi konto na forum bo tylko je zaśmiecam ?
#5
Turbo, Ty ciągle ciągniesz tą kłótnię, bo chcesz wygrać, a nie możesz. Jeżeli chcesz, żeby dostał bana, to daj jakieś konkretne dowody. Minecraft4Ever być może zrobił drugie konto, ale jeżeli ktoś skarżył się na Ciebie, to miał do tego powód.
402 Payment Required
#6
Ale przyznać trzeba, ma gadane, umie się sensownie odgryźć
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#7
Ja i tak nie lubię tego bachora
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#8
(08-30-2014, 09:27)Ewe napisał(a): Ja i tak nie lubię tego bachora

Kogo?

Kurde ten turbo to naprawde ma coz banią nie równo. Reklamuje sklep a on pisze mi na /msg twój sklep jest lipny. To mu odpisuje nie chcesz nie kupuj. Sam zaczyna i szuka głupich. A te ss co podał na forum były wyrwane z kontekstu. Wyzywa mnie to w pewnym momęcie mówie mu japa,a on na to z jaby to ci śmierdzi. Szkoda,że mam ss ale dużo osób to widziało.
Niedostępny
#9
Minecraft4ever on nawet nie ma tego kodu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
(08-30-2014, 10:04)Minecraft4ever napisał(a):
(08-30-2014, 09:27)Ewe napisał(a): Ja i tak nie lubię tego bachora
Kogo?
Tego co mi dał minusa za byle gówno:
http://forum.sky-land.pl/reputation.php?uid=118
Za to, że napisałam, żebyś się ogarnął dałeś mi -
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości