Oszustwo
#1
Mój nick : Natalia7731
Nick oskarżonego : jadzia1775
Opis sytuacji : Pisała, że ma na sprzedasz książkę zaanchentowaną na zaklęty miecz II. Uzgodniłyśmy że zapłacę połowę czyli 5 diaxów (bo cały zakup miał wynosić 10 diax ), a po rzuceniu przez nią książki zapłacę resztę. Zapłaciłam a ona zamiast dać mi książkę zaklęty ogień II rzuciła moc I. Zrobiłam screeny po całym wydarzeniu. Chcę aby poniosła karę za oszustwa.


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Mogłaś podłożyć tą książkę... Jak dla mnie screeny nie są w 100% takie, z których można zbanować :/
#3
(08-15-2014, 19:28)KubaMar13 napisał(a): Mogłaś podłożyć tą książkę... Jak dla mnie screeny nie są w 100% takie, z których można zbanować :/

Mogłam ale tego nie zrobiłam, screeny zostały zrobione po kupnie. Bez powodu nie zgłaszała bym oszustwa. Było to dość podejrzane, że zaklęty ogień sprzedaje za 10 diax, ale zaryzykowałam i tak na tym wyszłam. Nie zgłaszam dlatego, że straciłam kilka diaxów ale dlatego, że nie można tolerować oszustwa. Teraz co ok. trzeci gracz kradnie.
#4
Niestety tak jest teraz :< Wierzę Ci, ale Cichusek lub Mod raczej nie zbanuje bo nie ma wystarczających dowodów.
#5
czepiasz sie.
zbanowana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości