Offtop w offtopie
#1
Tia.
Wnioskuję o przyznaniu komuś opieki nad Off-topiciem, bo to co tam się wyprawia to śmiech na sali. Pierdyliardy pytań kto ma quada poza Szajsowatkiem (Hayer), nabijanie się z rudych (Viper), psucie wątków (Frost) i tym podobne. Rozumiem, że to off-top, ale no jakieś zasady obowiązują! Np. napisałem wczoraj wątek o grze z nonsensopedii, a dzisiaj już pytanie kto ma quada/rower, jakieś offtopy (no genialną wypowiedź lee jeszcze zalicze do dobrych postow bo jest na temat xd).
No rozumiem, żeby to był tylko Frost, ale jeszcze zasłużony i moderator?! Co to za Meksyk i czemu nic się z tym nie robi? Nie wymagam jakiegoś pilnowania 24/7 ale niech ktoś chociaż rozda za to kilka warnów!

Z góry dzięki za wypowiedzi w wątku (ale jak jeszcze raz usłyszę to ******** kto ma quada to nogi z tyłka powyrywam)

Wysłane mobilnie. Z księżyca!

//Hayer
Sory, jak zwykle musiałem xd
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#2
opieka czyli taka gdy byla ewe i voxel ? i wszystkie watki bez powodu zamkneli? nie bylo gdzie pisac Tongue
-
Niedostępny
#3
Nie, nie taka xd
Btw, w takich właśnie wątkach, których potem nie zamykano jak nikt nie pisał, rodził się spam i te "genialne" odkopywanie wątków przez Frosta.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#4
(08-15-2014, 17:27)GoldenNub napisał(a): opieka czyli taka gdy byla ewe i voxel ? i wszystkie watki bez powodu zamkneli? nie bylo gdzie pisac Tongue

Po pierwsze zamykałam dłuugo nieużywane tematy.

Po drugie usuwałam posty nie na temat.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#5
Nooooooo dobra
TO KTO MA QUADA?

xd bedzie warn jak nic

//warn Tongue
#6
Nie jestem za karaniem graczy za napisanie jakiegoś niezwiązanego z tematem posta w OFF-TOPIE. Widać, że zainteresowanie twoim tematem było bardzo małe, skoro pojawił się tylko jeden sensowny post, więc się nie dziw. Szczerze mówiąc, mi by to nie przeszkadzało.

Ale jeśli chcecie, to mogę teraz częściej przeglądać off-topic i usuwać takie posty.

Btw. miejcie też trochę dystansu do takich postów :/
#7
Tak, to samo było z wątkiem o osu! Proszę Was. To jest żałosne.
Psucie wątków to nic "fajnego". Może jedynie dla niektórych...
#8
(08-15-2014, 17:59)GalAnonim napisał(a): Ale jeśli chcecie, to mogę teraz częściej przeglądać off-topic i usuwać takie posty.
Btw. miejcie też trochę dystansu do takich postów :/

Jeśli mógłbyś to bardzo dziękuję :3
mogę ci dać reputkę z mojego MK XDDD

A co do dystansu - wytrzymuję to już od miesiąca, ale jak to jest wręcz plaga to ja dziękuję bardzo, wszystkie wątki popsute a próby naprawienia kończą się fiaskiem...
A co do mojego wątku, i tak jest dobrze jak na wątek młodszy niż 24h xd


@AboundPL
Zabiję.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#9
(08-15-2014, 18:46)TheGardenPL napisał(a): A co do dystansu - wytrzymuję to już od miesiąca, ale jak to jest wręcz plaga to ja dziękuję bardzo, wszystkie wątki popsute a próby naprawienia kończą się fiaskiem...
Dokładnie. TRZEBA coś z tym zrobić.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#10
Zgadam się bo jak sam zrobiłem wątelk najlepsze gry na świecie i napisałem że lubie simsy to frost zacxzął psuć mi wątek a jak pisałem wracamy do gry to pisacł nie i dalej dyskutoewał Tongue
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości