Problem z logowaniem!!
#1
Czy masz Premium: Tak
Twój nick: Terkez
Dowód/Screen*: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29db...2fb78.html


Macie problem z kontami premium na serwerze dopiero co dostałem konto i pisze mi, że mam sie zalogować. Możecie mi zrobić taki jakby reset konta czy hasła? Że jak wejde to będzie /register ? pliska fast bo to mój ulubiony serwer!!

Sorry za błąd:
Nick w grze: Tarkez
[Obrazek: ico_file_vote.png]
#2
Ale jak ulubiony serwer jak jeszcze na nim nie grałeś, bo nie możesz się zalogować? xD
No i jak cichy wbije to cie unregistruje Tongue

@Frost, a tylko zgłoś
@Moderator, jak to frost zgłosi to usuń ten post i nie dawaj warna hehueheuheuheu i zeby nie bylo to PROSZE, a nie ZRÓB xD
#3
(08-04-2014, 13:23)AboundPL napisał(a): Ale jak ulubiony serwer jak jeszcze na nim nie grałeś, bo nie możesz się zalogować? xD
No i jak cichy wbije to cie unregistruje Tongue

@Frost, a tylko zgłoś
@Moderator, jak to frost zgłosi to usuń ten post i nie dawaj warna hehueheuheuheu i zeby nie bylo to PROSZE, a nie ZRÓB xD

To jest mój ulubiony serwer, bo grałem na zyczu w niego Sleep
[Obrazek: ico_file_vote.png]
#4
uuu zyczu hmm dam ci małą porade zeskanuj sekompa bo zyczu to ma sa wirósów miałem kilka modkón wa singla to było ponad 19 wirósów a tylko 3 mody Tongue i cichy może odrejstruje ai propo licze na pomoc tu Smile i jescze grałeś na tym samym nicku ??? ok dje tego linka Smile forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=9757


//Hayer
Co ty nabazgrałeś? ;d
Nie wypowiadaj się, jeżeli nie wnosisz nic/mało.

Btw. Zyczu jest może słabe, ale wirusów nie ma, sam miałem i nic nie było...
........................................UwU
Niedostępny
#5
konto odrejestrowane.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości