Problem ze sklepem
#1
Witam
Otóż chciałbym zgłosić problem ze sprzedaża utwardzonej gliny,albo to jest moj bład i czegoś nie zrozumiałem albo jest źle ustawione po prostu.
Dorzucam screen.


Załączone pliki
.bmp   SKLEP MINECRAFT.bmp (Rozmiar: 925.08 KB / Pobrań: 30)
#2
Też miałem taki problem, lecz to jest sprzedaż zwykłej gliny (nie może być kolorowa, zwykła utwardzona glina)
[Obrazek: mca.png]
#3
(08-02-2014, 12:54)Koki02 napisał(a): (...) to jest sprzedaż zwykłej gliny (nie może być kolorowa, zwykła utwardzona glina)
Ale ta glina, na tym zrzucie ekranowym, którą 12Andik12 trzyma w ręce, to jest zwykła utwardzona glina (niepokolorowana).
#4
Dobra nie zauważyłem... Ale patrz na czat: whiteclay, musisz mieć białą glinę! Już wszystko wyjaśnione Smile
[Obrazek: mca.png]
#5
(08-02-2014, 13:18)Koki02 napisał(a): (...) Ale patrz na czat: whiteclay, musisz mieć białą glinę! Już wszystko wyjaśnione Smile
Niekoniecznie, bo na tabliczce w sklepie pisze "Utwardzona Glina", a nie "Biała Utwardzona glina", więc powinno przyjmować zwykłą utwardzoną glinę (niepokolorowaną), a nie białą.
Czyli nie jest tak, jak być powinno.
#6
Ale to idzie tak jak id: Np. Biała glina 159:0, Jakiś inny kolor 159:3
I na tabliczce pisze 159, a może pisać 159:1 i wtedy inny kolor, a 0 to 0 i nie pisze... Trzeba białą glinę sprzedawać
[Obrazek: mca.png]
#7
(08-02-2014, 13:39)Koki02 napisał(a): Ale to idzie tak jak id: Np. Biała glina 159:0, Jakiś inny kolor 159:3
I na tabliczce pisze 159, a może pisać 159:1 i wtedy inny kolor, a 0 to 0 i nie pisze... Trzeba białą glinę sprzedawać
To już wiem, w czym leży problem. Po prostu jest wpisane złe ID bloku. Powinno być 172 (zwykła utwardzona glina [niepokolorowana]), a jest 159 (biała utwardzona glina).
No to wystarczy poprawić ID i będzie wszystko OK.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości