Haha
#1
Weźcie, natalia ogarnij myslisz ze sie komus podlizesz czy cos? I chcesz sie mnie pozbyć na skyland? ty nawet nie wiesz jak sie grało jak server mial samo s1Smile. ja bym nie przklinał jak bys nie prowokowala , wiekszość tych "debili" prowokuje a potem przyjdzie co do czego to na forum zostanie zbanowana ta osoba ktora przeklinała...wiesz co? sama sie ogarnij bo w taki sposob nie zabłyśniesz
#2
(07-30-2014, 10:05)MrFap3r napisał(a): Weźcie, natalia ogarnij myslisz ze sie komus podlizesz czy cos? I chcesz sie mnie pozbyć na skyland? ty nawet nie wiesz jak sie grało jak server mial samo s1Smile. ja bym nie przklinał jak bys nie prowokowala , wiekszość tych "debili" prowokuje a potem przyjdzie co do czego to na forum zostanie zbanowana ta osoba ktora przeklinała...wiesz co? sama sie ogarnij bo w taki sposob nie zabłyśniesz

Obrazy, hejty, ale ty zablysnales ;p
na s1 jak nie bylo czegos innego nudno sie gralo ;p rano 20-10 osob , poludnie 100 , wieczor 50 ;p
tera to ponizej 100 nie spada...
Stajesz sie smietanka ;p nasluchales sie jego bajek czy co?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Awwwwwww... Twoje teksty mnie tak obrazily, ze nie moge. Ty zakladasz MK i przeklinasz... Nie prowokuje Cie. Patrzylam tylko jak zachowujesz sie wobec innych graczy. Nie pisalam nic, kompletnie nic. Tylko caly czas patrzylam jak traktujesz innych. Kiedy Ty zrozumiesz, ze takim traktowaniem innych nic nie osiągniesz...?

(07-30-2014, 10:08)Frost napisał(a):
(07-30-2014, 10:05)MrFap3r napisał(a): Weźcie, natalia ogarnij myslisz ze sie komus podlizesz czy cos? I chcesz sie mnie pozbyć na skyland? ty nawet nie wiesz jak sie grało jak server mial samo s1Smile. ja bym nie przklinał jak bys nie prowokowala , wiekszość tych "debili" prowokuje a potem przyjdzie co do czego to na forum zostanie zbanowana ta osoba ktora przeklinała...wiesz co? sama sie ogarnij bo w taki sposob nie zabłyśniesz

Obrazy, hejty, ale ty zablysnales ;p
na s1 jak nie bylo czegos innego nudno sie gralo ;p rano 20-10 osob , polodnie 100 , wieczor 50 ;p
tera to ponizej 100 nie spada...
Stajesz sie smietanka ;p nasluchales sie jego bajek czy co?
* poludnie
#4
[/size] eyy nacho
OGAR!!!!!! JAK NIKT CIEBIE TU NIE CHCE TO NIE ZNACZY ŻE KOMUŚ MUSISZ CISNĄĆ!!!!

Angry
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Mi nacho nie przeszkadza, ja go lubię.
Niedostępny
#6
dał ci cobbla na s1??
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
(07-30-2014, 10:08)Frost napisał(a): Obrazy, hejty, ale ty zablysnales ;p
na s1 jak nie bylo czegos innego nudno sie gralo ;p rano 20-10 osob , poludnie 100 , wieczor 50 ;p
tera to ponizej 100 nie spada...
Stajesz sie smietanka ;p nasluchales sie jego bajek czy co?

Nacho dostał jeden raz bana za konspiracje z Śmietaną(Chyba dostał, może mnie pamięć zawiodła).
Ja nie wiem dlaczego to nadal ciągniesz Nacho, dostałeś bana za mk i tyle! Normalny człowiek pogodziłby się z tym i odeszedł w spokoju, a ty nie odszedłeś spokojnie tylko nadal się awanturujesz! Niszczysz sobie tym reputacje!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#8
ale ty nieogar jestes... wiesz ze stir mi pozwoil grac na innym?
#9
Moim zdaniem jest tak jak Fap3r mówi.
On ogólnie jest spoko, czasami przeklina, ale to nie on zaczyna.
Każdy uważa go za cheatera, potem zaczyna się kłótnia i on przeklina, potem wstawiane są SS na forumi wychodzi na to, że Fap3r najgorszy itp.
#10
Fakt, pozwoliłem ale zmieniłem zdanie Tongue

Zacząłeś się chwalić znajomością z adminem, denerwowałeś. Przymykałem chwilowo na to oko, bo już cichy nie chciał cię na serwerze ale było tego za dużo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości