MULTIKONTO
#1
Mój nickTongueolskiWRC
Nick oskarżonego:_MrCaprio
Opis sytuacji:Mam automatycznego lidla noi ten o to gracz weszedl mi to tego mechanizmu ja mu powiedzialem ze mu to zbuduje za 64 diaxy od powiedzial ze wejdzie na inne konto (wydaje mi sie ze ma multi)
Dalsza wypowiedz nalezy do Cichego lub Hayera .
Sry za ort ale nie chce mi sie poprawiać XD
Dowód:ss


Załączone pliki Miniatury
   
#2
eem... ja ci sprzedawałem mechanizm czy raiz ci to pokazał?>? czy byles jedną z niewielu mądrych osób na servie które umieją bawic sie redstonem??
jak ci sprzedawalem, to powinienes wiedziec, ze nie wolno pokazywac moich mechanizmow... jedynie ja mam takie prawo, jako wynalazca tego
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#3
No dobra, ma multi... Moze ma multi. Ale chyba nicku jego drugiego konta nie znasz. Wiec...?
#4
natalia nie odzywaj się jesli nie znasz prawdy... mozna sprawdzic IP danej osoby, czy ma inne konta... ja odrazu mowie czasami przyjezdza do mnie brat cioteczny, i jakbym zrobil drugie konto mu, to ja na nie nie bede wchodzic
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#5
Meldrox ?
Po pierwsze ja nie kupowalem od cb tego abysmi zrobił.
Po drugie ja chcialem zobaczyc ile zarobilem on weszedl mi na niewidce.
Po trzecie nie jestes tego wynalazca bo wzioles to z neta. Pozdro PolskiWRC
#6
niestety nic mi nie znajduje pod jego ip. moze ma zmienne ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości