Wyjzad
#1
ze względu na to, ze wyjezdzam na 2 tygodnie do fracji na oboz, a passy zostawiam mojej mamie (XD) nie bedzie mozliwe kupowanie w biedrze, i druga sprawa: skoro mnie nie będzie, wszelkie mozliwe skargi na mnie, od 30 lipca do 15 sierpnia proszę zamykac odrazu, gdyz mnie wtedy nie będzie, i nie mozliwe jest zeby moja mama przeklinała albo kradła, odświeżając mi działeczki ;p
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Juz ja bym był większym pożytkiem niż twoja mam (xD) masz 21 dni (3tydz) na wbicie wiec nie powinna ci się przez te 2tydz usunąć

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.

@down uuu no to mam co załatwi kilka bananów XD
+
Bonus potrolluje twoją mamę i złoże skargę
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
ale po tym jak ostatnio były problemy z usuwaniem dzialek, to sie troche boje ;p aha frost: jesli chodzi o passy nie ufam nikomu kto jest zaangażowany w tą gre... Big Grin

a naprawde czasami robią skargi z podrobionymi dowodami, wiec jak wroce nie chce miec "Zostales zbanowany" XD
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości