LOOOL dzwine :)
#1
gracz 12Andik12
zaczął mnie wyzywać więc powiedziałem mu co o nim myśle ss załąćze zaraz Smile

http://zapodaj.net/a1858eaea344b.png.html
zamało ?
jak zwykle Sad
#2
Wzór?
#3
po pierwsze wzor, po drugie to jest tak ścięte, ze mogles napisac do niego wyzywając go od ch**i i gorszych...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#4
robiłem minecraftem ss moim zdaniem wina leży po obu stronach a ty meldrox sie nie udzielaj usunąć mu działke hahahahaha to są tylko 4 h xD zabwne Wink
#5
dziecko prosze... mścisz się na nim bo on tobie słusznie zrobił skarge... a za "zamknij morde dziecko", które sie czasami nalezy, bo jak mi jakiś 10latek wyskakuje z tekstem "daj cos mendo, to bym mu tak napisal... a czego nie zrobiles screena z tego co TY mu napisales?? he?

// poza tym nie życzę sobie żebyś mi wyjeżdżał z takimi tekstami, bo za mały jestes dla mnie
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
Ogarnij się Kuba, to że napisał żeby Ci usunąć działkę, to już wszystko na nie "nie udzielaj się" zaraz może jeszcze "zamknij mor*e" ..

Wina leży po obu stronach, bo ty napisałeś co o nim myślisz czyli może "jesteś grubym pe*alem któremu matka robi lo*y..." nie wiadomo, może to co o nim napisałeś go wkurzyło i tyle...

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
Niech moc będzie z tobą Frost... a chodzilo mi o to, ze na tej dzialce nic niemasz, tylko 5 pietrową slimiarke, ktora tylko zasmieca... po prostu ostatnio gadalem z kolegą, i chcial miec dzialke obok mnie, to bysmy zbudowali nwm... moze jakąś loterię albo co... a twoja slimiarka jest brzydka, oprocz tego Slime ze szkła... a pozatym ten wiszący cobel... nie mozesz z nic tym zrobic??

/temat ja proponuję zamknąć, bo tu zaraz kupa spamu bedzie... ban sie nie nalezy tutaj nikomu...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości