btw
#11
jak na fapusiu stworzyłeś wątek o nazwie a za co mam bana
Niedostępny
#12
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...8#pid71878

Cichy zamknij proszę wątek, daj bana na forum Nacho temu i tyle z tego, nie to nie

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.

@2down nie można ;p
@3down robiąc 2 konto na forum to na pewno nie będzie ub
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
ale on dał mi na nacho bana a na faperekraperek nie... a teraz za mk skoro mi sitr pozwolil . a nastepnego wątku nie napisałem co stir mowil
#14
Ja myślę że można dać tą ostatnio szansę nacho
Niedostępny
#15
nwm, to juz od administracja zelezy

ale chyba ub nie dostane

a ty Frost nie nabijaj

czekam na odpowiedz admina
#16
Nacho, widzialam wiele skarg na Ciebie... Przeklinales.
Zakladasz wiecej kont... Multi.
#17
ooo jezuuuu nacho OGAR!!! Robisz multikonto na forum i to drugie + 2 multikonta na serwerze (gamingcrossonspl, faperekraperek) + zastraszanie swoimi kontaktami z adminem + groźby + wielokrotne przezywanie nie tylko na hardcore. Stirek jest na cb wku*wiony to nie znaczy że musisz go kolejnym multi bardziej wkurwi@ć!!!! Myślałeś że jak zmienisz nick tak że nadal będzie wiadomo że jest w nicku fapus. To tak samo jak śmietana. Chyba bierzesz od niego lekcje i to 24/7. Jak narazie to jesteś moim zdaniem drugim mniejszym śmietaną. Żeby zniżać się do jego poziomu to naprawdę.........
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#18
@up
Nie chciałbym nic mówić, ale śmietana serio ma z nim kontakt.

@temat
Zasłużyłeś, to masz. Nawarzyłeś sobie kwaśnego piwa, to teraz je pij.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#19
Garden: Tak...
CruQ: Dokladnie.
ZED: Watpie, ze to cos zmieni... Taka prawda. Nie powinien dostac drugiej szansy.
MrFap3r (Nacho_): Do czego Ty dazysz? Co Ty zamierzasz? Dlaczego tak robisz?
MK... Przeklinasz... Moze czas z tym skonczyc i dac sobie spokoj? Mleko sie rozlalo...
Taka prawda.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości