Najlepsze gry na świecie
#31
Ważne info dla chętnych na The Sims 2:
Na originie jest za darmo udostępnione The Sims 2 z wszystkimi dodatkami (pełna kolekcja). Żeby otrzymac tą grę, w okienku, gdzie wpisuje się kod do gry wystarczy spisać I-LOVE-THE-SIMS. Do naszej biblioteki zostaje dodana pełna wersja gry The Sims 2 z wszystkimi dodatkami. Kod został udostępniony z okazji ukończenia prac do gry The Sims 2 i koniec zainteresowań tą grą przez studio. Kod działa, sam sprawdziłem i mam już tą grę.
402 Payment Required
#32
Najlepsza gra?

Klocuch12
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#33
Team Fortress 2 , Osu :3
Niedostępny
#34
(07-29-2014, 18:01)lee32147 napisał(a): Ważne info dla chętnych na The Sims 2:
Na originie jest za darmo udostępnione The Sims 2 z wszystkimi dodatkami (pełna kolekcja). Żeby otrzymac tą grę, w okienku, gdzie wpisuje się kod do gry wystarczy spisać I-LOVE-THE-SIMS. Do naszej biblioteki zostaje dodana pełna wersja gry The Sims 2 z wszystkimi dodatkami. Kod został udostępniony z okazji ukończenia prac do gry The Sims 2 i koniec zainteresowań tą grą przez studio. Kod działa, sam sprawdziłem i mam już tą grę.
oczywiście ze ja wiem juz mam 60% pobierania strasznie wolno pobiera xd

@Porywacz Coraz lepiej? W The Sims 4 nie będzie basenów! :<
Ja mam 2 i 3 bo ea pisało ze zamiast małych zieci i basenów skupili się na sczegółach a tak sczerze po co wam te baseny żeby zabić sima no rany spal go dednij z głodu jest dużo różnych sposobów dam ci linka ta ten temat

http://www.thesims.com/pl_PL/news/whats-...d-whats-in
........................................UwU
Niedostępny
#35
Shocked 
(07-29-2014, 20:58)Mateuu20 napisał(a): @Porywacz Coraz lepiej? W The Sims 4 nie będzie basenów! :<
Ja mam 2 i 3 bo ea pisało ze zamiast małych zieci i basenów skupili się na sczegółach a tak sczerze po co wam te baseny żeby zabić sima no rany spal go dednij z głodu jest dużo różnych sposobów dam ci linka ta ten temat

http://www.thesims.com/pl_PL/news/whats-...d-whats-in


Nie chodzi o topienie :p chodzi o to że baseny można używać do ozdoby!
Słyszałem że w 4 będzie multiplayer p: troche te nowe simsy komiksowe będą
PS. Ten link który podałeś jest nie czytelny bo jakieś gówno zasłania mi tekst(jestem na fonie i nie mogę tego wyłączyć).
PS2. Przez was w The Sims 3 mi zachciało się grać :p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#36
Borderlands 1/2, Skyrim, Bf wszystkie części, Turok, Wiedźmin i jeszcze w chuchu gierek Wink
#37
Mario, Spyro, Crash- to sa prawdziwe gry Wink
Niedostępny
#38
Contra na NES!!! Znam kody do Contry, po którym gracz dostaje 30 życia na całą grę.

Jest jeden kod uniwersalny na kilkadziesiąt gier tylko na NES.
402 Payment Required
#39
(07-29-2014, 18:01)lee32147 napisał(a): Ważne info dla chętnych na The Sims 2:
Na originie jest za darmo udostępnione The Sims 2 z wszystkimi dodatkami (pełna kolekcja). Żeby otrzymac tą grę, w okienku, gdzie wpisuje się kod do gry wystarczy spisać I-LOVE-THE-SIMS. Do naszej biblioteki zostaje dodana pełna wersja gry The Sims 2 z wszystkimi dodatkami. (...)
A ja "marnowałem" pieniądze na dodatki do The Sims 2, a tu teraz za darmo są Sad
#40
No kiedyś nie były za free jak nie masz jakiegoś chociaż 1 dodatku to se sciągni Tongue ja akurat mam wszystkie dodatki i akcesoria do 2 Tongue
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości