12lukasz12
#1
nie robiłem screenów, bo mi na otwartym czacie nie działa F2, wiec nie chciało mi się robię... a mianowicie ten gracz naprawdę BARDZO MOCNO nie lubi naszej kochanej Administracji! nie robiłem screenów, ale połowa małych dzieci które w to grają, nie powinna widzieć takich wyrazów ;p to było parę dni temu, nie mowie ze macie mu dać bana czy coś, ale po prostu tak na administrację klął, że ja nie mogę xD np. Admini Ku.*wy szm*ty je*.*ne! i jeszcze kilka gorszych... nie wiem czym było spowodowane to zachowanie, ale zauważyłem że cichy troszkę zbyt pochopnie dajesz bany... zauważyłem parę drobiazgów w dowodach, które były nie do końca ukazywały prawdę, ewentualną możliwość niewinności/winności obu stron... owszem... ale dałes bana za to cichy... szczególnie analizujcie skargi z jednym dowodem... bo czasami po prostu ktos wykorzystuje niektóre fakty...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
eh. i niby mam sprawdzac logi? :/
wystarczyl screen (print screen + magiczna moc painta) jak obraza administracje i by wystarczylo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości