Cheater Haba_Baba
#1
ide na spawn i nagle widze ze jest jakis nowy w diax zbroi wiec sobie mysle ze go zabije. po czym idziemy na mini pvp w srodku sttał sobie jakiś koleś z diax eq 4/3 ( prot 4 unb3) a ten Haba_Baba wchodzi do srodka i go zdejmuje na 2 hity, potem lece ja (tez prot 4) i Hubertsawicki .. Huberta zdjal na hita (od tyłu) a ja go zabilem i ledwo co nie zginalem ... patrze na eq ktore zdobylem (2 zdobylem ) Huberta i tego z 4/3, i patrze na miecze ktore dostalem jeden z ogniem a drugi bez .. Haba mial bez ognia (ostr 2) i zabil 2( prawie 3) (z czego 2 z prot 4). Prosze o sprawdzenie tego konta i o zbanowanie. na 1 hita schodziło mi 4 serca. a on nawalał jak szalony. jego anti knockback(czy jak to tam)... mam miecz 5/2/2 i jak go bije on nie odlatuje a jak on bije to tak jakby troche sie unosił w powietrzu.
Jako że Hayer wchodzi na Classica to prosze niech troche poobserwuje to mini lub duze pvp. Smile Zgory dziękuje. sory za ort.
SS


Załączone pliki Miniatury
   
══════════════
    ╭╬╮         ◢
▁╭▅▆▇□□█▇▆▅▄▃▂▁(╳)█╮  Bob buduje armię.
╰═▃__▁▁▁▁▁∠════▔▔▔    Ten helikopter i Bob są przeciwko Google+
  ╙O ╙O Kopiuj i Wklej jeśli jesteś z nami .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#2
ech... To była killaura. Musisz mieć dowód w postaci filmu. Bo z ss cielżko wywnioskować. Spróbuj go jakoś złapać jak nagrywasz.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
no nie wiem ... hubertsawicki, ja, koleś z 4/3, potwierdzą a z tego ss wynika że on cheatuje ale nie chce tego ujawnić. Smile niech administracja stwierdzi co trzeba z tym zrobić, bo ja zrobie wszystko. prawie mnie zabił więc.
══════════════
    ╭╬╮         ◢
▁╭▅▆▇□□█▇▆▅▄▃▂▁(╳)█╮  Bob buduje armię.
╰═▃__▁▁▁▁▁∠════▔▔▔    Ten helikopter i Bob są przeciwko Google+
  ╙O ╙O Kopiuj i Wklej jeśli jesteś z nami .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#4
To niech czeka. Na bana. Coś tam się poobseruje, porobi ;p ale jutro bo jest 23 xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
zbanowany
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości