Kill Aura Jawel Craft
#1
Chciałbym zgłosić doniesienie na gracza JawelCraft mój nick to JacoPlaco oskarżonego JawelCraft..

Ma kill aurę kolesia diaxowego dedł za jednym hitem a mnie ne dedł bo się nie logłem i mnie nawet nie ruszył....

Mam dowody ale wstawie je później ponieważ to jest filmik a nie wiem czy można to tutaj wgrać...

Proszę zablokować mu konto czy coś bo ma grać na pvp jak inni gracze a nie oszukiwać...

Bana mu):
#2
dowody xd

filmik wrzuc na youtube
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Mugmym coś napisać!!
Na pvp biegłem i gracz nie pamiętam nicku. bieg i chciałem go dednąć udeżyłem go 2-3 razy potem na drugiej stornie pvp 1 raz go udeżyłemi ded
a jaco nagarł tylko część filmu

Z silą 2
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#4
Nie ma cheata na obrażenia. Ogarnijcie. Wywaliło by coś mu, lub po prostu coś by się stało, gdyby takie coś było.
Anticheat jest ulepszony teraz. Killaura jest o wiele słabsza albo i w ogóle nie działa.
Polecam nagrywać antyknocka...

Jawel, jak go obserwuje nie ma cheatów, ale jeżeli masz na to dowód to wstaw.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
!! mam filmik jak jaco ma anty knocka i wżuce go potem!

Nagrałem!
I nie zamykajcie wątku plis!

//Hayer
Czekamy xd
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#6
Omg powiem tak i troche tu ogarne coniektórych.
Mnie HUbertsawicki posądza o x ray bo chciaz gra dłużej odemnie nie moze nabić tego co ja mam. Podobnie z wami jest kłutnia kto lepiej sie klepie i tyle ale najlepiej mieć w dupie to co inni gadają. Nie ma cheata na obrażania kill aure mógł na maxa dać i tyle

Jawel jakbyś coś chciał to jestem na Prison
Niedostępny
#7
Potwierdzam wypowiedz Jawela !
Ja biglem za jawelem on sprzedał mu 2 hity i potem go dobił chyba 2 o ile dobrze pamietam !!
Pozdro i sry za ort !
#8
yhm.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości