skarga na rotor2000 ( skopiowanie działki)
#1
Witam,
chce złozyć skargę na Rotora2000 gdyż osobnik ten zamieszkał dwie działki dalej ode mnie i mojej koleżanki Nattia98 ( zawsze kiedy gramy prowadzimy rozmowę na skypie), przychodził do nas pod pretekstem zakupów. Bardzo często przychodził, za zakupy zawsze płacił. Zauważyłyśmy, że Rotor skopiował nasz płot ( na początku była tylko jedna kondygnacja ogrodzenia). Przyznaję zdenerwowałyśmy się, no ale to tylko płot pomyślałyśmy. Jednak kiedy podniosłyśmy ogrodzenie do wyższych pięter następnego dnia u rotora stało się to samo. rozmawiałyśmy z nim jednak jedyne co od niego usłyszałyśmy to : spodobał mi się wasz projekt to zrobiłem taki sam. niestety screena nie mamy bo o istnieniu formu dowiedziałam sie dziś. mob grinder powstał kilka dni temu i dzień po jego wybudowaniu pojawił się również u rotora... Najbardziej denerwujące jest fakt, że praktycznie każdy szczegół jest identyczny zaczynająca od samej budowli ale również rozstawienie pochodni czy płotków bądź kwiatków. Aktualnie nasza działka ma zmienione kilka detali.. Myślę, że użycie wyobraźni i zbudowanie czegoś używając własnego mózgu nie jest aż tak trudne. Licząc ile czasu i trudu włożyłyśmy z Nattią98 w zbudowanie tego naprawde jest nam przykro, że tak postąpił.


Załączone pliki Miniatury
           
#2
juz nie ma dzialeczki.
a i tak go nie bylo od 7 dni na serwerze ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości