NO PLIS
#1
prsze was o to żeby odrazu jak jedną rzecz napisze się na czacie to zara pisze "Zadużo piszesz na czacie , zwolnij troche Wink" ton ie róbcie tego zara po napisaniu jak trzeba napisać 2 rzecz XD pli

Podzro dla tych co załapali Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
#2
naucz sie pisac XDDD

po za tym zwolnij troche na chacie i nie bedzie wyskakiwalo, ja nie mam takich problemow
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Nom na Prison jak jestem i osoby się mnie pytają co jest na wolności, ile czasu zbierałem itp to wtedy jest tak napisane ;p
Ale moim zdaniem nie trzeba zwiększać, bo będzie spam Big Grin
#4
nom i umiem pisać ale nie wyspałem sie dzisiaj i na szybk pisałem nie czepiaj
........................................UwU
Niedostępny
#5
ej ludzie... to nie jest kwestia tego, ale skróćcie tego czas do 5 sec... nikt i tak nie bedzie spamić, a jak już ktoś spami to i tak jest spam... to tak naprawde tylko wku*wia, bo piszesz jedną rzecz, ale ucieło ci kawałek, chcesz dopisać, ale sie nie da bo ten slow motion... czekasz chwile a tu co/?? drugi raz musisz pisac to co zajeło ci całe miejsce, bo juz taki spam sie zrobil, ze wogole... cichy raczej nie spamią ludzie ze robią "Choćcie do sklepu!" "Choćcie do sklepu!" "Choćcie do sklepu!" "Choćcie do sklepu!" "Choćcie do sklepu!" "Choćcie do sklepu!" "Choćcie do sklepu!"
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
robia tak xd
poza tym to nie dziala w ten sposob co mowisz. jak np. nic nie piszesz i nagle napiszesz dwie wiadomosci bardzo szybko pod rzad to nie ma problemu.
ale jak piszesz cos, znowu cos, i znowu i znowu.. i dopiero poprawiasz to juz cie lapie bo za czesto piszesz. nie chodzi o to ze spamujesz ale za duzo piszesz i za szybko.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości