nowa arenka
#1
Cichy był temat z nowa arena i nic nie mowiles za bardzo wiec dodaj jakaś
#2
Wedlog mnie teraz powinno być takie areny jakie byly okolo 1,5 roku temu.
Chodzi mi o to 6 aren + 2 areny pro nie wiem czy było to kiedy serwer został przylaczony jeszcze czy do serwerowni czy nie bo wtedy PvP Pistolety było pod innym ip.
#3
ja bym zamienił arenkę 1 na jakąś inną. Mało tam ludu i prawie nie ma tam się z kim bić. A drugą bym zostawił. Dużo wiary jest a najbardziej na redzie lub greenie.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
Ja bym wolał te stare 6+2. To nie była bezsensowna rypanina o reda tylko taktyczne ostrzeliwanie się ze stanowisk bojowych. Beka była niesamowita. I te jeżdżące granaty na arenie lodowej... masakra Smile
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#5
(07-20-2014, 23:04)TheGardenPL napisał(a): Ja bym wolał te stare 6+2. To nie była bezsensowna rypanina o reda tylko taktyczne ostrzeliwanie się ze stanowisk bojowych. Beka była niesamowita. I te jeżdżące granaty na arenie lodowej... masakra Smile

Ja bym tam chciał arenke 10vs10 drużynowe (takie małe eventy co 20-30 minut)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Chcieć to też możesz..
Wiesz że ten serwer wolno się rozwija bo teraz robi coś innego..
Ja jak patrze na wszystkie serwery odczuwam nie dosycenie ; i nie wiem czym to jest spowodowane

@Garden Arena 1 to była epic posyłasz granat a on jak samo żyjąca mina
jeździ
Konfidencić na maluchy
#7
Myślę ze można zamknąć ale cichy niech cuś powie
#8
arena 2 byla fajna, ten 1 domek na gorce i kazdy kampil w nim XD
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
zanim zamkną, powiem że dobra byłaby możliwość łączenia się w grupki, po ileś tam osób, jak mówił Cruq.
I żeby było np. tak jak na skywars: wskakujes do poczekalni, jak sie nazbiera graczy to lecisz na mapke, dzieli na grupy i się tłuczecie. Nie wiem jak z by tam było z ,,friendly fire" ale można by był wyłączyć dedanie ,,swoich". Oczywiście dodałbym to jako dodatkową opcję, a to co jest-zostawił jak jest
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#10
bedzie bedzie. robimy to.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości