mody
#1
mam kilka pyt... na 100% wiem ze optifine to nie hack ani cheat, wiec niema bana za niego... ale co z minimapami?? rei i zan... ja mam reia w skinie zana, i nwm czy to nie hack... odpowie ktos? byłbym wdzięczny
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Raczej tylko na HardCore i PvP możesz mieć z nią problem, bo pokazuje graczy (zależy jaki mod). Na pozostałych serwerach raczej nic Ci nie grozi, bo kilka osób dało w skargach screeny z minimapkami i nic nie dostali.
402 Payment Required
#3
Czy dostaniesz bana, czy nie, zależy od serwera. Rei's minimap lub Zan's minimap no radar (czyli ten mod, który pewnie ty masz) raczej nie są zakazane, ale Zan's minimap już może być na jednym serwerze dozwolony, a na innym zakazany.

(07-19-2014, 12:14)lee32147 napisał(a): (...) kilka osób dało w skargach screeny z minimapkami i nic nie dostali.
Oni mieli Rei's, a nie Zan's miniamp (z tego co widziałem).
#4
@Matusiek, zan's też.
Proponuje po prostu wyłączyć radar na tych serwerach.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
rei minimap to nie radar. Tam ci nie pokazuje graczy i w jakich odstępach są od siebie. Rei minimap służy do zapisywania punktów (waypointów).np masz domek na swoim świecie i żeby go nie zgubić tworzysz go za pomocą klawisza "c" i ci w każdym momencie pokazuje lokalizację w tym przypadku domów. Niektóre serwery np: nasz hardcore czasami wymagają tego dodatku. Np: chodzisz po mapce i znalazłeś gildię. To sobię zapisujesz waypointa i już wiesz, gdzie jest tz gildia i jak nie masz czasu to przychodzisz tam spowrotem i ją okradasz/grifujesz.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Aczkolwiek, jeżeli na serwerze nie ma odpowiednich pluginów w stylu NoCheatPlus, to radar da się uruchomić również na Rei's Minimaps. Tylko jest to bardzo skromny radar, każdy mob/gracz/potworek to kolorowa kulka i ciężko odróżnić co jest co... Co innego Zan's Minimaps. Ten już ma radar bardziej dokładny - pokazuje gdzie są gracze, jaki skin i jaki nick, ale jeżeli chodzi o ostrość mapy to bieda zupełna xd
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#7
Jak to CruQ ujął
Rei to nie radar
Zan ma radar dlatego jest zakazany na hc(skkfa chociaż..)

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
No mapki i optifine może być ale mam do kogoś prośbe bo ja mam minecrafta na ersje czyli jak ten sky-landowy tylko ja mam innego ale są na podobnej zasadzie czyli wybieras zwersje aale nwm jak wgrywać mody jedynie co wiem to trzeba wejść w plis versons (jakośtak) i wybrać na jaką wersje jest mod .... dalej nwm XD plis powiedzcie jak to zrobić bo optifine mi się przyda a mapka w sumie też Smile
........................................UwU
Niedostępny
#9
Omg xd
Po prostu pobierz wersję 1.7.2.
Pobierz Forge na tę samą wersję.
Pobierz mapkę i optifine pod forge.
Zainstaluj Forge, uruchom MC na wersji "Forge", zamknij MC, wejdź do .minecraft/mods.
Wklej tam mapke i OF.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#10
www.launcher.pl

wyjdzie wam launcher z craftserve z optifine i rei minimap
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości