Emblematy i sygnaturki
#1
Tongue 
Bry ;-]

Musze odpocząć nieco od kopania gnoju, więc jak ktoś chce jakieś duperele w avatar'ze lub sygnaturze to śmiało pisać w tym temacie.

Zasady są proste.
Kto pierwszy ten lepszy.

Jeżeli ktoś napisze tu prośbę - kolejna osoba czeka, aż zostanie skończona jego/jej zachcianka. Każdy prośba pod nieukończoną prośbą, dyskwalifikuje osobę na zawsze (zapiszę w żółtym notatniku nick ;-)

Formaty:
Sygnatura -> 500x150 lub 500x100, png (drobna animacja...być może)
Avatar -> 100x100 (max 100 kilogramów)

Wymagania:
Podaj dokładnie wszystkie napisy jakie mają być (jakieś wrzaski, nicki, etc) oraz mniej więcej tematykę w jakim klimacie to ma być np manga, poważne, ambitne, kochliwe ;-] lub "zauffaj tfurcy". Szansa na kilka wersji jak podpasi temat.

Robię tylko dla tego forum i nie robię tu dla 'innych mediów'....i tyle, więc możemy lecieć z tym koXem.

BTW: zazwyczaj nie zostawiam kopii roboczej (warstwy, wektory, etc) i po zapisaniu finalnego wyniku - kasuję wszystko. Ot sztuka dla sztuki - program to wieczna 30dniowa legalna testowa wersja PSP ;-p ...a nie jakieś fotoszopy z Chin czy Rosji.
Skeleton Napisane przez backdoor z lewego połączenia przez cudzego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
Niedostępny
#2
to ja zaryzukuje.

chcem avatar podobny do mojego z fajną kobrą czy czymś tam i niech bedą fajne literki VipEr =3
#3
   

Ja nie mam życzen :3
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
ty cieniasie! jak śmiesz zmieniać mój avatar!

psssst. wiem ze jestem fabulous =3
#5
A to moja wersja xd
[Obrazek: wJTT0Oi.png]
A zaraz coś zrobię dla hayera
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#6
Miszcze Painta Smile
Niedostępny
#7
Proszę. mam nowy avatar dla Hajera
[Obrazek: 5wpUfTL.png]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#8
Xd ja ce

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Skisłem XD
#10
(07-18-2014, 20:50)Viper napisał(a): Skisłem XD
Przy którym?
EDIT:
głosować!
http://strawpoll.me/2143478/
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości