Nowe mini PvP
#1
zrobiłem mini PvP wymiary to 9x11 caly kwadrat ale ma rogi nie prostokątne xd ma 2 wejscia idach zeby z gory nie wchodzili heh


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Juz jest miniarena .-.
[Obrazek: mca.png]
#3
mial dac pomysl wygladu, bo mu sie nie podobal ;p
sam nie wiem. wyglada bardzo podobnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Ale znowu te zolte szklo xd
[Obrazek: mca.png]
#5
zrobilem z tych samych amterialow zeby pasowalo kolorystycznie a cichy najbradziej mi zalezy na dachu i 2 wejsciach
#6
całkiem dobry pomysł, chociaż to co jest jest dobre... a moze zrób 2 mini pvp xD chociaz wiem ze i tak nie zrobisz ;p A tak do tematu... to pvp jest całkiem niezłe, a co wy na to żeby zrobic takie mini pvp z trzema wejsciami?? byłby taki fajny trójkąt i nikt by w rogach nie campił... jestem i na tak, i na tak xD może być, choć nie musisz zmieniać... decyzja do należy Cichutkiego xD
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
Nie bo ktoś wejdzie i 2 osoby w sojuszu wejdą na tego jednego i będzie źle Tongue
Mini PvP jest 1 vs 1
#8
abound nie powiem kto ale jeden czlowiek z kazdym na sojusz od kazdego soja beirze więc nie ma sensu a jak wejdzie 2 na 1 to to jest pvp maja prawo a na classic to ja chyba sie najlepiej klepie bez czitow oczywiscie ;p

Ps. i tak jak sie ktos klepie i chce solo to do solowki sie ktos przyłączy i wszytsko zepsuje
#9
my i tak zawsze na soju xD solówki robimy z kimś, ale jak jest groźba straty itemów to wtedy pomagają xD

//temat Cichy wydaj werdykt, ale przeważająca ilość osób woli to pvp co zrobił rayz... bo 4 wejścia to za duzo
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#10
największe cioty sie w solo wpychaja jak moze byc szkoda komus rzeczy z gry ? nei oagrniam ludzi jak zginą na pvp to poznije placzą w pokoju bo zabili go w mc ostatnio zabilem szwed to kurde z pol godiny miecz sepil

To jak cichy ? zmienisz PvP?[/align]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości