mini pvp
#1
nie zeby cos ale to mini pvp jest brzydkie ;d moge ja cos zbudowac? jak tak to podeslij cichusek save z mapa spawnu czy cus
#2
to tylko pvp.. poza tym pasuje wygladem do glownej areny ;p (kolorystycznie)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
no wiesz jak na cb w lecy 3 wali to trudno wyjscTongue jak z 3 otworow wychodza :p jak ci sie nie spodoba to p odrzucisz projektt
#4
Zmieniłbyś kolory. Coś zrobił z podłogą... i żeby na górze mini PvP pvp było włączone. :-)

#5
po co? po co potrzebne na gorze? zeby takie cioty z lukow kampily i wkuzaly tych co po pvp lataja
#6
Tak raYz nie którzy waliliby się na górze.
#7
od bicia masz srodek pvp a nie gore to ze boicei sie wbic jak jakis kox kurde 12patryk12 jest to nie moja wian
#8
(07-16-2014, 19:07)raYz1443 napisał(a): od bicia masz srodek pvp a nie gore to ze boicei sie wbic jak jakis kox kurde 12patryk12 jest to nie moja wian

Pisz wolniej, bez błędów, bo się czytać nie da.
#9
hubert, nie dodam pvp na gorze, bo bedzie tak jak rayz napisal. specjalnie tego nie zrobilem.
a dach moglem wprowadzic tak jak na skyblockach, ale nie widzialem takiej potrzeby skoro tutaj latanie jest wylaczone dla kazdego Smile
(nie, nie wprowadze latania)

rayz, jak chcesz to mozesz wyslac mi jakis screen swojego pvp, dobrze zeby mialo takie same wymiary, bo widzisz jak tam ciasno sie robi.
wystarczy screen, albo dwa, bo dluzej mi potrwa samo wgrywanie i kopiowanie budowli niz zrobienie takiego malenstwa.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Czekamy na rozwiązanie. A i jak bedziesz robił to napisz w ogłoszeniach oki?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości