Ban dla minecraft4ever uniewinnijcie hubertsawicki
#21
Oczwiście ja nie spamie tylko sie bronie od oskarżeń
Niedostępny
#22
Jak ktoś nie jest związany z tą sprawą to niech tutaj nic nie pisze bo robicie spam i potem trzeba czytać 8 stron spamu który nic nie wnosi do sprawy. Z tego co wy piszecie to Minecraft4ever napisał że hubert ma multikonta i hubert dostał bana. Teraz pytanie, chodzi o forum czy o serwer. Rozumiem, że dostał bana na zawsze.
Minecraft4ever pisz jak człowiek bo się ciężko ciebie czyta i nie da zrozumieć.
I napiszcie czyje są te multikonta w końcu bo już nie ogarniam...
#23
Fisher, oni myślą że Minecraft4ever ma multikonto ananasek, chociaż ja tak zrozumiałem.
Po za tym chcą dla niego bana za niesłuszne oskarżenia, dla każdego były one słuszne

Wyklepane z mojego Samsung Galaxy Trend.
@down ale pisze się "bez sensu" a nie sęsu, taka ciekawostka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#24
(07-16-2014, 12:01)xFishu napisał(a): Jak ktoś nie jest związany z tą sprawą to niech tutaj nic nie pisze bo robicie spam i potem trzeba czytać 8 stron spamu który nic nie wnosi do sprawy. Z tego co wy piszecie to Minecraft4ever napisał że hubert ma multikonta i hubert dostał bana. Teraz pytanie, chodzi o forum czy o serwer. Rozumiem, że dostał bana na zawsze.
Minecraft4ever pisz jak człowiek bo się ciężko ciebie czyta i nie da zrozumieć.
I napiszcie czyje są te multikonta w końcu bo już nie ogarniam...

Ja pisze normalnie jak jestem spokojny ale ich rozum mnie wykańcza
Niedostępny
#25
Multikonta należą do Ananasik a dowód pokazuje jasno na screanach jest to że winny jest Ananasik więc Hubert niepowinien mieć bana bana powinien mieć Minecraft4Ever i Ananasik Ever za to że się mści na Hubercie i za toże wiedział że to są multi konta Ananasik to posądzł o to Huberta Sawickiego który jest niewinny

i nie ma wszystkich w domu co to oznacz Ever
to ever napisał w opini wnoszę o ban za wulgayzm
#26
Beka.

Warny lecą. I tak lecą lekkie.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości