Ban dla minecraft4ever uniewinnijcie hubertsawicki
#1
Uwaga wnosze o uniewinnienie hubertsawicki a skazanie minecraft4ever
który osądził huberta o posiadanie dwóch kont a to jest nieprawda bo dziś od minecraft4ever dowiedziałem się że te konta należą do ananasik         mam skriny z rozmowy
#2
Prawda. Cały czas oszukuje na moją niekorzyść. Proszę o jego zabanowanie.
#3
Są dowody i ban musi być osądzeni z wiedzą o winie innej osoby
A on się mści na hubercie ze wzg na to że on podejżewał że minecraft4ever ma x-ray
#4
OOO. W końcu Minecraft4Ever poniesie konsekwencje swojego okropnego zachowania. Także proszę o zabanowanie.
#5
Obaj do sp chodzą pewnie. Skoror twierdzisz,że mam x ray to prosze o konkretne dowody. Żal wam du.py ściska jakie ja mam osiągnięcia,a jakie wy. Chcecie liste osób,które odemnie kupują set prot 4 i miecz 5/2/2 albo 5/3/2? Za jeden taki pakiet biore 5 staków diax i nikt mi nie powie,że mam x ray bo go nie mam. Gram na tym serwie ponad pół roku a ty vvBoBivv pewnie kolega z podstawówki zapewne. Każdy kto mnie zna wie,że nie mam x ray. Każdy zapewne pamięta TurboKamil on przez tydzieć miał wiecej itów ode mnie. A tak wgl macie zobaczcie sobie ile przegrałem an tym serwie nieogarnete dzieci. Cichy prosze podaj czas jaki gram na serwie jeśli wgl możesz.

Atak fanek Hubertsawicki, który deda na soju ale prosze tak sie bawicie to i ja sie zabawie
Niedostępny
#6
(07-16-2014, 11:15)Minecraft4ever napisał(a): Obaj do sp chodzą pewnie. Skoror twierdzisz,że mam x ray to prosze o konkretne dowody. Żal wam du.py ściska jakie ja mam osiągnięcia,a jakie wy. Chcecie liste osób,które odemnie kupują set prot 4 i miecz 5/2/2 albo 5/3/2? Za jeden taki pakiet biore 5 staków diax i nikt mi nie powie,że mam x ray bo go nie mam. Gram na tym serwie ponad pół roku a ty vvBoBivv pewnie kolega z podstawówki zapewne. Każdy kto mnie zna wie,że nie mam x ray. Każdy zapewne pamięta TurboKamil on przez tydzieć miał wiecej itów ode mnie. A tak wgl macie zobaczcie sobie ile przegrałem an tym serwie nieogarnete dzieci. Cichy prosze podaj czas jaki gram na serwie jeśli wgl możesz.

Atak fanek Hubertsawicki, który deda na soju ale prosze tak sie bawicie to i ja sie zabawie

Mamy dowody będzie ban
#7
Zazdrościsz mi fanek? I poinformuję Cię, że nie dedam w soju. Głuptak.
#8
Postawie się za słusznym...
4ever gdyby miał xraya to by Hayer wykrył
Po za tym może sobie mieć waypointy na diaxach, choć to nie fair to legalne

Wyklepane z mojego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Frost hayer mnie sprawdzał kilkukrotnie bo pomagam mu zwalczac cheaterów i diaxów nie kopie wgl tylko zarabiam je robiąz eq na pvp i miecze dlatego kupuje vipa co miesiąc
Niedostępny
#10
BTW napisałeś ze "niby masz xraya" a ci zrozumieli ze masz xraya ;p
Jako jedyny będę bronił 4ever ;p

Wyklepane z mojego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości