Chat
#1
Siema!
Mam propozycję, a mianowicie pomysł na plugin.
Chodzi mi o to, że jak ktoś napisze:
"przykładowe zdanie, które jest bez sensu",
to żeby pierwsza literaz była z dużej litery, a na końcu dopisywała się kropkai zdanie wyglądało by tak:
"Przykładowe zdanie, które jest bez sensu."
Prawda, że przyjemniej się czyta?
Piszcie, czy fajny pomysł.
#2
taki sobiee ale niech będzie
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
i mi to proponujesz?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
no ogolnie to stirowi ale mniejsza ;p
#5
Ja grałem kiedyś na pewnym serwerze i tam właśnie był tego typu plugin, tylko że dodawało na końcu kropkę, a nie zmieniało pierwszej litery.
Był w tym pluginie pewien minus. Otóż, jeżeli napisałeś np. Sprzedam diaxy pisać na /msg., to zmieniało twoje zdanie na takie: Sprzedam diaxy pisać na /msg.., albo, np. Co robisz ?, to zmieniało na Co robisz ?., lub, np. Oddaj to! na Oddaj to!., itp. Dlatego jakby ten plugin miałby być dodany na serwer, to musiałby on sprawdzać czy użytkownik nie napisał na końcu kropki. Jeżeli napisał, to plugin nie dodawałby jej, jeżeli nie - to na końcu stawiana by była kropka.
#6
No to mozna zablokowac ze jezeli ostatnia litera tekstu to kropka przecinek albo pytajnik itp.
Widocznie mieli słabego developera Big Grin
Najwyraźniej nie napisali swojego pluginu tylko w essentials ustawili, że po tekscie ktory napisał gracz jest stawiana kropka ;p

[Obrazek: jqmay61.png]
#7
czy jest cos takiego potrzebne? nie sadze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
To juz sa takie drobiazgi mniej potrzebne. Uwazam, ze lepiej nie dodawac tego pluginu. Nie jest zbyt potrzebny. Chodzi o to by sie porozumiec jakos, a nie zwracac uwage na czyjas interpunkcje.
#9
wkońcu to też prawda to lepiej nie bo to tylko sprawdza interpunkcje czyli nie jest potrzebny
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#10
W grze jest niepotrzebny, bo wiele osób chce pograć, więc i tak nie przestrzega zasad poprawnego pisania zdań. Bardziej przydałby się na forum, bo widząc niektóre wątki, to można się poczuć słabo.
402 Payment Required


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości