hmmm...
#1
może to i jest nabicie postu, ale mam kilka spraw... tak ostatnio czytam posty, czytam... i wiecie co?? dochodzę do wniosku, że ludzie są nieogarnięci... (nie mówię tylko o sobie ;p) kiedy walczy gracz z cheaterem, gracz sie wkurza ze przegrywa... a potem sam ściąga cheaty żeby sie zemścić czy co... i to sie tak ciągnie... a co sie stanie jak spotka sie cheater z cheaterem?? jak przegra jeden, to pójdzie na forum o cheaty drugiego... dzisiaj walczyłem z lsimanem i sam myślę że ma cheaty, choć nie mam dowodów... gram gram dzisiaj, a tu patrze: bug grawitacji: piasek latający nad rozpadliną... piasek zawsze kopie w dól, a tu prosze... kopie kopie, i sruuu do dziury i tracę itemy... ale co w tym jest najlepsze?? że nijak nie da się odnaleźć tego miejsca... zbugowane bloki mają tak, że jak ruszy sie jeden, to reszta tez... wiec tam pewnie jest teraz wielka dziura jak wszystko sie sypło... tak w sumie myśle: dlaczego cichy zamyka odrazu wątki, kiedy ja chce np. coś do sytuacji napisac jeszcze... ale nie moge... bo temat zamknięty... cichy dasz radę dorobić automatyczne coś co daje ci piwo?? widziałem cos takiego że gdy to wypijesz daje ci ślepotę, mdłości,spowolnienie i coś jeszcze... to było fajne bardzo... dałoby rade?? albo do sklepu takie coś tanio??
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
I żeby drop ze stone był....
i /działka wyrzuć
i /back

Ale i tak teraz będzie to samo Meldrox ;D
Konfidencić na maluchy
#3
to piwo mogloby byc.
#4
Dodatkowy plugin na piwo....
Po co efekt slepoty?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
Bo tak byloby fajnie. To tak dla zabawy.
#6
Faktycznie... poco ?
Tylko zawracasz adminie główne, itak wiecie że cichy się nie zgodzi bo ma ważniejsze sprawy do zrobienia.
Możliwe że zrobi to puźniej ...
Dziękuje, pozdrawiam.
Niedostępny
#7
No z tymi cheaterami to masz racje, ale ja gram
z cheaterami, czesciej sie przegrywa prawda,
ale i tak cheatow nie pobiore.
#8
no tak. a co do watkow to nie bede na kazdego czekal az sie wypowie.
hm.. taki piaseczek tez mozna sobie zawiesic w powietrzu budujac, byly ns to jakies tricki Smile a podczas zwiedzania surowcowej nacisnij sobie f3 i bedziesz mial w lewym gornym rogu kordy, ktore tez widac gdy zginiesz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości