Przezywa noobek ;D
#11
Abo, mi się wydaje że można zmienić w ustawieniach Huzuni ten wygląd żeby wyglądało na starszy Tongue
No ale JAK MOŻNA?! Ja na jego miejscu bym to obciął... wykadrował...
Albo wyłączyłbym theme w Huzuni
Niedostępny
#12
no albo kliknal magiczny guzik:
[Obrazek: IJofAl4.png]
#13
Wezcie spierdalajcie dostane bana i ***** a ty Abound lepi nic nie mow bo sam masz cheaty
#14
Mam, ale czy używam?
Dużo osób ma cheaty, ja np mam do potestowania.
Byłem ciekaw jakie to cuda są w WeepCrafcie, więc go pobrałem, ale na serwerze żadnych cheatów nie używam.
Odpalam sobie po prostu Forge + Shaderki i gram.

P.S.
Nie wiem jak można grać na cheatach.
To psuje całą zabawę.
#15
wlasnie cheaty psuja rozgrywke np. toomanyitems
#16
TooManyItems to po prostu budowanie na survivalu Tongue Jak jeszcze nie było creative albo się bugował, to ktoś kto lubi budować używał TMI.
Tutaj raczej chodzi o hacki jak np. Nodus, Huzuni, WeepCraft
Niedostępny
#17
mimo wszystko nawet jak nie bylo creativa to toomanyitems to cheat bo ktos moglby sobie na zwyklym swiecie cheatowac tzn. sety miecze enchanty itp.
#18
(07-08-2014, 01:07)AboundPL napisał(a): Boże jeszcze na takiej starej wersji Huzuni gra.....
Weź sobie pobierz v3.2.1, a nie.... xD
A tak na serio to jaki trzeba być gościem, żeby dawać na kogoś skargę a samemu mieć cheaty, I TO WIDAĆ NA ZDJECIACH <facepalm>
Pobral pewnie Crack Huzuni VIP

Widze anty knockback wiec pewnie na PVP duzo chodzi
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#19
http://prntscr.com/40j05x

Pobrałem Crackowane Huzuni i najnowsza wersja to 2.9.1
#20
Tak wiec moglibyscie przestac z wersjami huzuni. Ja tego nie pobiore, nie mam nawet zamiaru. No Oszukiwanie samego siebie. Bez sensu.No chyba, ze tylko potestowac...
@Radek Jak juz musisz przeklinac to moze chociaz zastap to innymi, mniej prowokujacymi do klotni wyrazami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości