Reklama, oszustwo
#1
Twój nick: Koki02
Nick oskarżonego: HeadAdmina_GHG
Opis sytuacji: Reklamuje swój serwer, i mówi że to ten serwer (skyland) a jest nowe ip
Dowód/Screen: Dodałem załącznik


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: mca.png]
#2
z tego co wiem to nie jest pierwszy raz. nieraz, gdy sobie gram to wbija jakiś typek Wlasciciel... i zapraszam na swoj server typu gomc. tak samo gdy na gc2 gralem to jakis noob reklamowal server gc2 też typu gomc. no bana dostanie ale co z tego? jak ma pewnie zmienne IP w routerze i wbije znów, trudno. ale pamiętam ze jak gralem w cs to ja potrafilem to zrobić ze dostają perma na IP to juz nie mogli wbić nawet jak zmienią IP
#3
Jak to stir kiedys do mnie na skype napisal:

Kod:
public void banana(AsyncPlayerPreLoginEvent e) {
        if (e.getName().toLowerCase().contains("wlasciciel")) e.disallow(AsyncPlayerPreLoginEvent.Result.KICK_OTHER, "Nope");
    }


@down
doczytaj i sprobuj sie domyslic xD
#4
Abound? A co to ma wspolnego z postem? xd
#5
O tym ze zablokował właściciel...

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
Kod:
public void banana(AsyncPlayerPreLoginEvent e) {
        if (e.getName().toLowerCase().contains("wlasciciel")) e.disallow(AsyncPlayerPreLoginEvent.Result.KICK_OTHER, "Nope");
        if (e.getName().toLowerCase().contains("HeadAdmin")) e.disallow(AsyncPlayerPreLoginEvent.Result.KICK_OTHER, "Nope");
        if (e.getName().toLowerCase().contains("HeadAdmina")) e.disallow(AsyncPlayerPreLoginEvent.Result.KICK_OTHER, "Nope");
    }

Może sobie da spokój na kilka dni.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#7
stir zablokowal admin i wlasciciel ;p
poprawilismy tez anty reklamy i blokuje wszystko co zawiera gomc i wszystko co sie miedzy tym znajduje, czyli rozne zdania tez moze blokowac jak beda zawieraly te literki w takiej kolejnosci ;p
mowi sie trudno. kiedys da sobie spokoj Smile
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości