Wyrzucanie z działki
#1
Exclamation 
Proszę o wprowadzenie możliwości wyrzucania z działki osoby, która przeszkadza, np. żeby ona się teleportowała na spawn czy też swoją działkę. Pozdro.
#2
Popieram. Niektórzy wchodzą enderperłą i ustawiają sethome w np. MobGrinderze. Albo przeszkadzają w kupowaniu/wymienianiu się innych graczy.
Niedostępny
#3
Nom ale cichy pisał że chyba nie doda zara wam znajde wątki ale mogły by być Tongue
........................................UwU
Niedostępny
#4
Można by zablokować Enderperły Tongue
#5
Przydałaby się komenda /zablokuj (nick) żeby ten ktoś nie mógł na działce się poruszać lub teleportować na jego działkę czy gdzieś.
Big Grin
#6
A może tak zabudujcie mob grindery i dajcie jakąś małą dziurę na przepaść na dzwignię, by zmiatać niechcianych?

Ew. Wołajcie, np. mnie jak jestem.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#7
Ale oni przeszkadzają i nie chodzi o Mobgrindery, tylko o:
-stwarzanie przeszkód w budowaniu
-osobiście mam grę, w której jeden osobnik uniemożliwiał odpowiednie prowadzenie
Proszę coś zrobić. Sad
#8
Niema jeszcze komendy na wyrzucanie? serio? dajcie taką jaką skyblocku np. /plotme wyrzuc nick lub /dzialka wyrzuc nick i blacklisty, ze jak wejdzie ci na dzialke tepie go na spawn
#9
Już była taka propozycja, tyle że dotyczyła ona Prison'u i Cichusek napisał tak (http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=8211 [post #6]):
Cichusek napisał(a):eh z tym bedzie problem. dobrze wiecie ze to nie nasz plugin tylko plotme, ktore odpowiednio przerobilismy by dodac polskie komendy, ladne menu itp.
chyba da rade cos takiego zrobic, ale tez bedzie z tym problem. nie wiem czy jest taki sens, jakos na classicu juz tak nie narzekaja na brak takiej komendy Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości