Karabinek zbyt op.
#1
Proponuje zmniejszyc ilosc naboi w karabinku nawet o polowe.Taki przykladowy vip z karabinkiem na gracza z pistoletem,gracz raczej srednie ma szanse.Nawet jak idziesz z mieczem na takiego vipa nie dasz rady dobiec bo ten cie odrzuca.Albo chociaz zmniejszyc predkosc tego karabinu.Do obrazen nic nie mam bo dobrze sa ustawione,ale same naboje i
szybkosc karabinku sa za duze.
-
Niedostępny
#2
Na nieee. Vip musi mieć jakąś przewagę, a poza tym możesz też sobie kupić w sklepie karabin.
#3
Przewaga jak przewaga ale bez przesady.
Graczom tez kiedys kasa sie konczy Tongue
-
Niedostępny
#4
Na nieee. I to nie dlatego, bo mam 4 miesiące VIPa i nie wiem jak to jest z eq gracza. Po prostu tak jak Gal pisze, vip musi mieć przewagę.
?
Niedostępny
#5
W taki razie daremna walka gracza z vipem bo i tak przegra.Jak taki los gracza ma byc i tylko vip moze zabijac to ok :/
-
Niedostępny
#6
Na ale karabin musi być szybki, no nie ?
#7
No to niech gracz tez na taki karabin a nie nedzny pistolecik na taki karabin :/
-
Niedostępny
#8
Jest przewaga, ale dlaczego zmniejszono graczom naboje w pistolecie z 7/7 na 5/5? Jestem na tak z karabinem. Jeszcze za pomoca karabinu moze sie w locie utrzymywac. Np. lot z reda na greena i na odwrot.
#NaTak
#9
(07-02-2014, 16:11)natalia997851 napisał(a): Jeszcze za pomoca karabinu moze sie w locie utrzymywac. Np. lot z reda na greena i na odwrot.

No i co z tego? xD
#10
Za mape za pomoca tego karabinu tez przelecisz... Byl chyba jeszcze watek, ze niby gracz jest dla
vipa za silny. Najlepiej bylo chyba jak pistolety mialy ograniczony ilosc przeladowan i wypadaly z graczy.

Albo dodac do ekwipunku gracza jeszcze snajperke.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości