Skarga
#1
Twój nick: FLPlayGamesAgain
Nick oskarżonego: bauwzs
Opis sytuacji: Wyzywa VIPów i wyklina
Dowód/Screen: http://scr.hu/2p0r/9mxe0, http://scr.hu/2p0r/29dy3
Niedostępny
#2
Hahhahahaha ok.
Dajcie mi bana. Ale te vipy są za dobre.
Gdy z Endermana wyleciałą mi ruda diax Rozległy się anielskie pieśni, słońce wyszło zza chmur, w oddali zaśmiało się dziecko, a gdzieś na świecie urodził się jednorożec. Tyle wygrać!"
#3
Mogłem nic nie mówić o słabym karabinie

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Ooooo ty szymon nie spodziewałem sie..
jeszcze z mojej miejscowosci xd.............

A tak na serio to ty też mogłeś mieć z kimś sojusz i iść na FLP

A ty też możesz kupić VIPa Bauwzs xD, to nie jest taka duża kasa, a w wakacje się dłużej gra i się bardziej opłaca
#5
No kurna 30 naboi i kaze po 0,5 serca lub po 1 zalezy i co i vip jaka zbroja miecz pff nie do pokonania...
Gdy z Endermana wyleciałą mi ruda diax Rozległy się anielskie pieśni, słońce wyszło zza chmur, w oddali zaśmiało się dziecko, a gdzieś na świecie urodził się jednorożec. Tyle wygrać!"
#6
(06-30-2014, 14:30)AboundPL napisał(a): Ooooo ty szymon nie spodziewałem sie..
jeszcze z mojej miejscowosci xd.............

A tak na serio to ty też mogłeś mieć z kimś sojusz i iść na FLP

A ty też możesz kupić VIPa Bauwzs xD, to nie jest taka duża kasa, a w wakacje się dłużej gra i się bardziej opłaca

Ale to nie jest grą pay2win...
Gracz tez chce mieć szansę na vipa, a ze takowy nie umie nic robić oprócz strzelania z karabinu... 0.5 niech mu bedzie

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
(06-30-2014, 14:30)AboundPL napisał(a): A ty też możesz kupić VIPa Bauwzs xD, to nie jest taka duża kasa, a w wakacje się dłużej gra i się bardziej opłaca

To mi kup. A z resztą po co ? I Tak dostane bana xD.
Tak na marginesie ten vip jest za dobry kazdy wam to powie.-.
Gdy z Endermana wyleciałą mi ruda diax Rozległy się anielskie pieśni, słońce wyszło zza chmur, w oddali zaśmiało się dziecko, a gdzieś na świecie urodził się jednorożec. Tyle wygrać!"
#8
mozesz te rzeczy kupic w sklepiku dostepnym dla gracza i bedziez jak vip. (oprocz zbrojek, ktora i tak nie jest jakas specjalna)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości