WTF kopia domu!!!
#1
Elo
Minecraft4ever
RokstarPlayGames
Ten typ skopiował mój dom. Zrobił to dzisisaj rano albo w nocy. Jest on prawie, że idealną kopią mojego domu tylko zmienił materiał budowalny. Prosze o ban dla tego typa w postaci i usunięcia działki oraz ostrzeżenia. Jako dowód dołączam ss domów widać na jednym mój dom ponieważ zbudował go obok. Niżej opinia sąsiadów którzy potwierdzą,że mój dom stoi już bardzo długo i tamten jest jeszcze niewykończony od środka. Prosze o rozpatrzenie.

PSBig Grinom z cegły jest mój jakby ktoś nie wiedział xD

Dodam też,że dom jest moim autorskim pomysłem i nie ma go na necie


Załączone pliki Miniatury
       
Niedostępny
#2
twoj domek jest szerszy.
przeciez nie zabronie nikomu budowac takich samych domkow, sam przeciez mogles wziac pomysl z internetu.
powinienes sie cieszyc, ze jemu twoj domek tak sie spodobal, ze postanowil go u siebie zbudowac.
idz na planetminecraft czy gdzies, moze innym tez sie spodobaja twoje domki ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Dam Wiecej scrennuw


Załączone pliki Miniatury
           
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#4
Wole jeśli nikt nie ma takiego domu jak ja, ponieważ niektórym jak sie podobają to robie im domy za diaxy a tu??? Wogóle sie z tym nie zgadzam. Jeszcze może mi ktoś będzie biadolił,że ja jego dom skopiowałem.

I nie jest mój dom szerszy bo on wzioł idealne wymiary
Niedostępny
#5
Ok dam więcej screnuw!
okna identyko! tylko za innego surowca dom!


Załączone pliki Miniatury
               
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#6
Mi się wydaje że kiedyś skopiował całą działkę z domem Quiczaj.
Niestety nic z tym z tym nie zrobisz widoczne jest to dziecko nie mające pomysłów .-.


Jawel ogarnij się... Ile ty masz lat? Bo na pewno nie 18...
#7
Mi sie wydaje że kopiował bo
-wymiary takie same
- ustawienie drzwi i okien takie same
-pewnie jeszcze piwnice taką zrobi
____________________________________________________________________________________________________________________
Puyan Ogarnij się... Ile ty masz lat? Bo napewno 10
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#8
Ale powinnen byc za to ban. Jak nie to zrobie taką masakre i bd wszystkich kopiował zaobaczymy czy to bd zabawne!!
Niedostępny
#9
Nie sądzę że za to ban... Dużo osób kopiuje elementy budowli itp.. On najwidoczniej skopiował całą budowle bo mu się spodobała.
Ale na 100% nie skopiuje bo masz 2 latarnie ;p
Ja pamiętam miałem kiedyś pomysł żeby przenieść działki na okolice -100,100 żeby w samotności budować swoje osiedle .

Ale mi dogryzłeś -.-
Nie ma to jak mieć 18 lat i popełniać takie błędy. I w dodatku takie błahe jak "uw" szczena opada...
W każdym poście coś napisałeś z błędem, oprócz tego ostatniego bo w google zajrzałeś ;p
#10
(06-30-2014, 08:58)puyan07 napisał(a): Mi się wydaje że kiedyś skopiował całą działkę z domem Quiczaj.
Niestety nic z tym z tym nie zrobisz widoczne jest to dziecko nie mające pomysłów .-.


Jawel ogarnij się... Ile ty masz lat? Bo na pewno nie 18...

Ustawił sobie 18 żeby wbić na forum jako dorosły...


(06-30-2014, 09:01)JawelCraft napisał(a): Mi sie wydaje że kopiował bo
-wymiary takie same
- ustawienie drzwi i okien takie same
-pewnie jeszcze piwnice taką zrobi
____________________________________________________________________________________________________________________
Puyan Ogarnij się... Ile ty masz lat? Bo napewno 10

Na pewno więcej od ciebie ma lat...
Nawet jak skopiowal... Nie ma bana... Nie skopiowal dosłownie, bo z innego surowca jest

FPV Corporation z o.o.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości