O co chodzi?
#1
Exclamation 
Witam.
Więc tak, pobrałem sobie wasz launcher MC 1.7.4 no i jak klikam, żeby się otworzył to nic nie daje. Pomóżcie mi, bo ten zyczu mi się zepsuł, jestem na wakacjach w Rosji i nie moge grać, przez to na sky-landzie.
#2
Nic a nic się nie dzieje? Nic się nie wyświetla? Brak reakcji? To może coś z Javą... No nie wiem, nie miałem tak nigdy...
Niedostępny
#3
Usuń .minecraft i otwórz launcher i pobierz

Frost & Porywacz Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Hmmm... no, tak to Java. Pobrałem sobie Javę, i otwiera mi się launcher. Wpisuje swó nick, przechodzę do launchera klikam graj i pisze: Witaj, minecraftrobcio Gotowy do uruchomienia Minecraft 1.7.9. I no dalej?
#5
kliknij jeszcze raz w GRAJ
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
Mam ten launcher. Musisz kliknac graj i jeszcze raz graj. Potem musisz poczekac az sie zaladuje zielony pasek i gotowe. Wink
#7
(06-24-2014, 22:16)natalia997851 napisał(a): Mam ten launcher. Musisz kliknac graj i jeszcze raz graj. Potem musisz poczekac az sie zaladuje zielony pasek i gotowe. Wink
(06-24-2014, 13:35)Frost napisał(a): kliknij jeszcze raz w GRAJ
Po za tym twój zbędny post...
A jeśli pasek nie jest zielony


Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Probuje pomoc.
(06-25-2014, 08:07)Frost napisał(a):
(06-24-2014, 22:16)natalia997851 napisał(a): Mam ten launcher. Musisz kliknac graj i jeszcze raz graj. Potem musisz poczekac az sie zaladuje zielony pasek i gotowe. Wink
(06-24-2014, 13:35)Frost napisał(a): kliknij jeszcze raz w GRAJ
Po za tym twój zbędny post...
A jeśli pasek nie jest zielony


Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
#9
Powtórzyłaś to co napisałem w złożonej wersji

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości