PROPOZYCJA NA CALY SRV =]
#1
Witam, wpadlem na kilka ulepszen na calym srv (niema s1 wiec gralem wszedzie Tongue)
1)classic:
a)/spawn-mysle ze bez sensu jest czekac 5sec
b)/pvp-mysle ze nie powino byc wyjsca z pvp, tylko za pomoca komendy np. /spawn I dopiero wtedy czekasz np.3sec
2)Hardcore:
a) ze swin w masarni leci XP TO JEST HARDCORE stalem tam 10min I mam 15lvl...
b)/kit gracz /kit vip- mysle ze to by umililo graczom zabawe a "hajs sie musi zgadzac" if u know what I mean Wink co tam dacie proponuje dac p(sz/rz)yklady Smile
c) zrobienie automatycznych stoniarek (cos jak na innych hardcore's)
3)sky-block, s1:
a)zrobienie nowej edycji, zamiast sie bawic kto co potracil proponije zrobic nowa edycje-mysle ze wszyscy zrozumieja problemy I powody... Smile
Pozdrawiam MrMcTurtle I dzieki Garden za pomoc-wiesz w czym Smile

1
A-nie
B-tak
2
A-tak
B-tak
Bedzie sie latwo czytacSmile
Niedostępny
#2
1
tak
nie
2
nie ;p
nie
nie
3
nie
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
1.
a. Raczej niepotrzebne
b. Może, chociaż i tak będą się wylogowywać.
2.
a. Tak.
b. Nie.
c. Cichy już pisał, że nie.
#4
All na nie chciaż tego nie ogarniam
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
1.
a. jest to po to, zebys nie uciekal jak cie jakis potworek bije albo jak spadasz w kanion czy cos.
b. no to wlasnie jest od tego punkt a. tylko ze nie zrobie tego na pvp, bo jak juz tam wejdziesz do nigdy nie wyjdziesz chyba ze zabijesz wszystkich, arena jest tak mala ze nie dasz rady odczekac tylu sekund.

2.
a. no mozna by to naprawic, ale to do stirante.
b. no nie wiem.. wole nie.
c. to samo proponowali na skyblocku, fajne, ale nie mam ochoty kopiowac innych serwerow Sad

3.
a. nowa edycja wymaga chyba pewnych zmian, a wedlug mnie wszystko na tej edycji bylo super i nic nie chcialbym zmieniac, tez nie wiem co mialbym zmienic. a glupio robic reset wszystkiego, jesli pozniej wszystko bedzie takie samo tylko od nowa Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Może nie stracę wyspy :?
#7
Stoniarki by się przydały. Mniejsze lagi, fajny wygląd. Proponuje jakiś rzadki blok... Portalu do endu i generowanie na dole?
Albo bedrock do zniszczenia czymś, np. komendą, albo jakimś kliknięciem.
+ auto wiadomość.

Reszta na nie.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#8
Co do 2c TO NIE JES KOPIOWANIE tylko kozystanie z wymyslonego-mniejsze lagi, szczesliwi gracze, latwiejsza gra, I wsumie glownle na tym mi zalezalo ;P
Niedostępny
#9
A te stone'iarki to nie byłoby za duże ułatwienie? To jest jak zrobienie słupa stone o wielkości 10x10 i wysokość około 50, który będzie się resetował co jakieś 5-10 minut. Na wyspach chociaż musisz poczekać, aż Ci się zrobi ten stone, a tutaj nie tracisz na to czasu, bo zanim to wykopiesz nawet diaxowym kilofem minie już te 10 minut.
402 Payment Required
#10
no stoniarki mniej laguja bo bloczek pojawiany jest przez plugin, a nie przez lawe + wode + mase pistonow i redstone.
jesli chodzi o nie, to jeszcze sie za nie nie zabralismy, ale wymyslilem 2 odmiany stoniarek.
jedna bedzie zawierala w craftingu kamien+diament+piston zwykly - tworzy cobblestone.
a druga kamien+diament+piston lepki - tworzy stone.

i mniej wiecej wyglad bedzie jak u skkfa, stawiasz magiczny bloczek, a nad nim pojawia sie stone albo cobblestone. jak chcesz przeniesc lub zniszczyc stoniarke to niszczysz magiczny bloczek pod kamieniem. a bloczki kamienia przy niszczeniu respia sie po 2 sekundach.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości