Lepsze miecze ...
#11
Na nie !!
#12
(05-25-2014, 14:16)MiniLechu napisał(a): Na nie.
(05-26-2014, 08:35)Bsms napisał(a): Na nie !!
(05-25-2014, 22:29)CruQ napisał(a): Na nue :d
Uzasadnijcie wybor ;p
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
A mi to wszystko jedno ;p
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Dla mnie obojętnie,bo i tak będzie dla gracza normalny,a dla vipów trochę lepszy Heart
#15
(05-25-2014, 22:44)Cichusek napisał(a): nie mam zdania.
ja np. nie lubie typowych serwerow kit pvp, bo tam kazdy dostaje diaxy. nie rozumiem co w nich jest fajnego, przeciez jak kazdy bedzie mial skorzana zbroje to wyjdzie na to samo, bo i tak wszyscy beda rowni.
co prawda tutaj sa pistolety i ciezko mi stwierdzic jak bardzo to sie ma do mieczy, ale mysle ze najgorsza bronia jest luk..

Dokładnie TAK! Mnie na moim serwerze terroryzują ludzie, żeby zrobić pvp z mieczami 5-2, zbrojką prot. 4 i koxami (322:1 / zaklęte (ulepszone) złote jabłuszka)... To bez sensu jest!

Nie, żebym się Cichemu podlizywał, ale naprawdę dobrze myśli o pvp, ja właśnie u siebie usunąłem łuki, były tylko pistolety (5 strzałów na 1 lufie) i złoty miecz. Jedzenie nie było, bo zrobiłem flagę, żeby każdy miał ciągle pełne "mięsko".

Ogółem uważam, że jeżeli teraz trzeba coś zmienić, to proponuję usunąć łuki i zmniejszyć magazynki w pistoletach (2 lufy po 5-6 strzałów, które usuwają po pół serca).
#16
Nie żebym się czepiał, ale są właśnie naboje biorące 0, 5 serca i 2 lufy po 5 strzałów. XD

//edit
Nie, jednak bierze całe serce.

Wysłane mobilnie. Z księżyca!
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#17
Moim zdaniem miecze są ok Smile
Nic dodać, nic ująć.
[Obrazek: picture_8790.gif]
#18
Na nie! Tongue
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#19
(05-25-2014, 22:44)Cichusek napisał(a): nie mam zdania.
ja np. nie lubie typowych serwerow kit pvp, bo tam kazdy dostaje diaxy. nie rozumiem co w nich jest fajnego, przeciez jak kazdy bedzie mial skorzana zbroje to wyjdzie na to samo, bo i tak wszyscy beda rowni.
co prawda tutaj sa pistolety i ciezko mi stwierdzic jak bardzo to sie ma do mieczy, ale mysle ze najgorsza bronia jest luk..

Zrobić eq podobne jak na prison i tyle xd będzie łatwiej zabić z miecza... Kamienny mógłby zostać ale można znerfic eq
Jeżeli nie.... To zamknijcie

Frost Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości