Lepsze miecze ...
#1
Witam,
Mam propozycje o lepsze miecze dla graczy jak i Vipow, bo nie ma sensu bic sie jak ledwo zabieram 1 serce, a ktos we mnie strzela z pistoletu i po jakies 1serce zabiera.
Miecze
Gracz - zelazny
Vip - zelazny sharp 1
Moze przesadzilem ale nie oplaca sie bic mieczami jakie sa... to juz lepiej na 2 kratki sie strzelac...
Pozdrawiam Frost .
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#2
Na nie Smile

Nawet nie przeczytałem dokładnie Twojego wątku, ale ja zrobiłem u mnie Pistolety, które mają po 5 strzałów w prawej i tej drugiej prawej lufie, a taki 1 strzał zabiera pół życia.
#3
a tu jest chyba 1serce ... wiec 1 magazynek i ciebie nie ma... a ze strzelaja na 2kratki... nie ma sensu miecz... kiedys kazdy plakal ze nie ma miecza... a teraz miecze sa niepotrzebne
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Na nie, VIP i tak jest silny z takim mieczem? Nie!
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#5
Jeste na tak ;p Jak chce kogos zalatwic z miecza to zanim zdaze zabic on juz nawala pistolecikiem, knocka mnie zostaje mi malo hp i pozniej latwo padam

LOL Lubie Placki #lel #glupipodpisnuba
Przepraszam za wszelkie bledy jestem na moim fonie Szajsungu Galaxi s4 #$wagnuba ._.
Dlugi podpis XD
#LEL
-
Niedostępny
#6
Na nie.
Niedostępny
#7
Na nue :d
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
nie mam zdania.
ja np. nie lubie typowych serwerow kit pvp, bo tam kazdy dostaje diaxy. nie rozumiem co w nich jest fajnego, przeciez jak kazdy bedzie mial skorzana zbroje to wyjdzie na to samo, bo i tak wszyscy beda rowni.
co prawda tutaj sa pistolety i ciezko mi stwierdzic jak bardzo to sie ma do mieczy, ale mysle ze najgorsza bronia jest luk..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
ja bym graczowi do miecza ostr 2 dał a nie żelazny miecz i poprawilbym łuki może jakiś enchant typu uderzenie i moc np 2?
#10
Luk i miecz ... to zostalo "odepchniete" kazdy wali z pistoletow , karabinow , shotow na 2 kratki (shota rozumiem)
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości