usuwanie działek
#1
ostatni raz byłem na działkach tydzień temu, za dużo nie grałem ale napisałem /dom i przeniosło mnie na dzialce tam chwile pogrzbałem w skrzynkach, i to samo na drugiej działce, a wczoraj około 23 wchodze pisze /dom znajduje się na 2 działce patrze obok mojego domu nie ma, miałem tam wszystko z konta Vip, ja rozumiem że działki usuwają sie po 14 dniach ale mnie nie było troche ponad tydzień, a zawsze wchodze na obie działki, czy da sie jakoś przywrócić działke? uważam że to nie fair bo wchodziłem na działki, a teraz to tak jakbym wyrzucił 11 zł w błotoCry
#2
Przepraszamy.

Dzisiaj nastąpiła nieoczekiwana awaria dysków twardych jednej z maszyn. Większości serwerów nic się nie stało i zostały nietknięte. Drobnej „cofce” uległ serwer PvP-Pistolety, prawdopodobnie niektórym graczom przepadła część posiadanej kasy na kontach, natomiast poziomy (levele) nie uległy zmianie. Dużym problemem jest serwer SkyBlock (s1), ponieważ tylko część plików została odzyskana. Przez najbliższe kilka dni serwer SkyBlock będzie wyłączony, spróbujemy go jakoś naprawić lub/i doprowadzić do porządku, tak aby znowu powrócił do naszej serwerowni. Jeszcze nie wiemy, czy uda nam się wszystko odzyskać. W przypadku nie planowanego resetu SkyBlocka konta typu VIP zostaną skopiowane z serwera WaterBlock (s2), które były używane również tutaj, także nie ma się czym martwić.

Rozumiemy, że niemożność pogrania u nas przez pół dnia jest dość dużym kłopotem, a utrata itemków/wyspy czymś koszmarnym, ale prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, byście mogli miło spędzić u nas swój czas. Przepraszamy.

@ http://sky-land.pl/duze-problemy/
#3
Ale nie ma ani słowa o classicu
#4
colourfull, ale to się odnosi do całego serwera.
Niedostępny
#5
Właściwie, to pewnie i tak Smile
#6
(05-25-2014, 18:18)Lipomix napisał(a): colourfull, ale to się odnosi do całego serwera.

Nieee.. to nie odnosi się do Classica tylko do s1 i pvp. Awarii uległa maszyna ze stronką sky-land, forum, s1, pvp i chyba jeszcze ts3. Tam nic nie pisze o Classicu ;p
#7
Ale jest to bardzo duża cofka czy mała bo jak z 1 tydz 2 to mam moje itki bo dedłem :>
Nie da się przestać kogoś kochać.Z czasem nauczysz się bez niej żyć...
#8
s1 nie dziala, pvp mialo cofke tylko i wylacznie kasy na kontach graczy.
reszta serwerow w ogole nie byla ruszana bo dzialaly na innych maszynach.

prawdopodobnie nie bylo cie te 14 dni na serwerze tylko ci sie cos pomieszalo. albo po prostu jakis bug wystapil.
nie wiem czemu, ale kazdy mi mowi ze usuwanie dzialek ma jakis bug, bo pisza tematy ze im usunelo dzialke.
tylko ze w kazdym temacie ludzie pisza "nie bylo mnie tydzien, 5 dni, 10 dni.." czemu nikomu sie nie usunela dzialka kogo nie bylo 1 dzien albo 1 godzine?
zawsze jest ten prawie tydzien, tak jakby niektorzy chcieli zwalic wine na ten system i wmowic mi ze mieli krotsza przerwe od serwera niz w rzeczywistosci, bo przeciez tego sprawdzic nie moge. takie tam moje przemyslenia. a jesli tak nie bylo w twoim przypadku to nie wiem gdzie lezy wina i przepraszam jesli tak bylo. niestety nie moge nic z tego przywrocic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
puyan07, ale mi chodzi o to, że cały serwer nie działał.
Niedostępny
#10
A bóg nakazał: Rób BackUp'y codziennie :]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości