Głosuj na Twój Ruch!
#51
Pff, ja jestem na Mat-Fizie.
Na lekcjach polskiego wmawiam nauczycielce, że J.P jest do bani, bo to gadanie o niczym itp, i bez sensu myśleć co autor miał na myśli i totalnie nie lubię czytać. Nic nie czytam. Ostatnio chyba "Mały książe" w 1 gimbazjum xD
Ale gdy czytałem Wiedźmina czułem to coś.
Tam nie ma opisów jakichś miejsc niepotrzebnymi rzeczami na 20 stron. Tam jest krótki opis samych najważniejszych rzeczy. Czegoś co się potem przyda w książce. Jest super słowiański klimat. Są super teksty Big Grin Najlepsze te krasnoludów Big Grin
Jest wątek polityczny, miłosny, przeznaczenia.
Powiem Ci, że naprawdę warto przeczytać taką książkę.
Ja przeczytałem całość TYLKO raz a i tak wiele pamiętam. Właśnie dzięki tym zwięzłym opisom, bo mogłem wczuć się w tekst, a nie czytać o tym, że jakiś las obok jakiego przejeżdzał Legolas w LoTR był taki i taki na 20 stron opis i tyle ten las widzieli ;/
#52
A ja czytam 3 książki przymusowo
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#53
Poznaj moc magicznej rzeczy o wartościach nadludzkich o nazwie... streszczenie xD
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#54
„Dla Boga, panie Wołodyjowski!
Larum grają!
wojna!
nieprzyjaciel w granicach!
a ty się nie zrywasz!
szabli nie chwytasz?
na koń nie siadasz?
Co się stało z tobą, żołnierzu?
zaliś swej dawnej przypomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?”.

Bosze ..............dlaczego

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Zainteresowanie wiedźminem dopadło mnie bodaj, po przeczytaniu opowiadania, zamieszczonego na łamach czasopisma Fantastyka. Nie wiem czy nie było to opowiadanie, przesłane na konkurs ogłoszony, przez to pismo. Oczywiście troszkę potem, ukazała się książka "Ostatnie życzenie" w 93r. Od tego czasu, wszystko co wiązało się z sagą o wiedźminie, budziło moje najgorętsze zainteresowanie. A okres oczekiwania na ostatniego Geralta (14 lat) upłynęło w żalu i rozpaczy.Smile Rozpacz i złość, spotęgowała się po przeczytaniu "Sezonu Burz", nie jestem w stanie napisać co spowodowało, mój odbiór tego opowiadania. W zasadzie nie mam mu nic do zarzucenia, ale jakiś niedosyt pozostaje, napiszę może tak zmieniając słowa cytatu "coś się kiedyś skończy coś się zaczyna"
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#55
Ale irwin, nikt tu nie mowi ze nie warto czytac (no moze frost) tylko zauwaz ze duzo lepiej jest czytac ksiązki ktore do nas pasują, interesują lub mamy do nich jakis sentyment a nie wciskac jakies ksiazki z epoki które są dla większosci (nie mowie ze dla wszystkich) nudne. Moja pierwsza ksiązka ktora przeczytalem bo poprostu chcialem to było Igrzyska śmierci tom I a potem reszta.. Jak ja sie w to wkrecilem... a niedawno przeczytalem całego Hobbita.;p wiec irwin nie spinaj
#56
Teraz osoby, które zostaną zmuszone na pójście na wybory to zagłosują pewnie na Ogórek pewnie przez nazwisko xd

Ciekawe czy będą tańsze ogórki?

Wysłano z Tapatalk

(05-13-2014, 18:12)Erbelion napisał(a): NIE dla PiS!!!
Teraz zobacz PiS chce debatę a jak rządziło to nie spotykało się więc teraz tak PO robi.


Wysłano z Tapatalk
Niedostępny
#57
Pan Zbigniew Stonoga byly dobrym prezydentem :/
#58
Biedroń lepszym
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości