Skarga na ...
#11
Hehe 4ever ty to niezły bajko pisarz jesteś kiedy ja pvp byłem i deda dostałem ostatni raz kliknąłem respawn na swoim survivalu na singlu Big Grin
#12
ja bajek nie pisze ale tb za to przydłby sie słownik
Niedostępny
#13
4ever za to ze cie ktos wyzywa to sie robi ss i sie wstawia ale sie trzyma dla sie wiec bedzie ban bo ja dostałem 2 dni czyli tez bedzie na 2 !!

4ever i jego 23 lata hahaha
#14
Polski to że mam 22lata nie oznacza ze nie przeklinam i co to ma z tym wspólnego lol

Polski ty sie zachowujesz jak dziecia przyznaj sie że założyłeś podszywkepod moje konto
Niedostępny
#15
Nie spamcie. Od kłócenia się jest PW/Skype/GG.


Nie chcę być stronniczy, ale wydaje mi się że obydwaj się nawzajem podpuszczacie, a zwłaszcza minecraft4ever (bez urazy).
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#16
Ja nikogo nie podspuszczam ja mówie co myśle a to jest wolny kraj
Niedostępny
#17
(05-12-2014, 00:27)Minecraft4ever napisał(a): Ja nikogo nie podspuszczam ja mówie co myśle a to jest wolny kraj

Może ale trzeba zachować jakiś umiar.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
pw od ciebie nie dostalem.
jedyne co bylo na twoj temat na pw, to ten tekst:
Kod:
J.w nie chce mi się już pisać skarg.
kolega jest chyba nie sprawy umysłowo... szkoda gadać próbował mnie cały czas z prowokować teksatmi typu gimbusie itd.. jeszcze próbuje wciskać bajerę że ja przeklinam jak ja wlg z czatu nie korzystam.
nawet jesli wyzywal cie na pw, to powinienes zrobic screeny i wstawic je na forum, albo przynajmniej odpisywac mu na te wiadomosci gdzies indziej, a nie na czacie ogolnym gdzie kazdy widzi twoje przeklenstwa.
tu graja dzieci, nie tylko 20 latki jak ty. albo bedziesz sie zachowywal, albo w ogole tu nie bedziesz juz gral.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości