JAK KAŻDY TO KAŻDY
#1
MÓJ NICKTongueolskiWRC
NICK OSKARŻONEGOBig Griniablo_PL
Ten oto gracz pisze coś na moich RODZICÓW!

PSTonguerosiłbym mu dac bana , a nie ze 4ever lub rayz napisza ,że on jest nie winny i obejdzie sie bez bana bo Diablo przekupi !!

SORY ZA ORT !!
POZDRAWIAM !


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Pytanko

1. jak często tak pisał??

bo troche za mało na bana (tak mi sie wydaje).
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
Samo wyzywanie od rodziny jest obrazą i nie powinno mieć miejsca... Moim zdaniem powinien zostać ukarany.
#4
Pewnie wyżej czatu go wyzywasz albo masz czity.
#5
Za mówienie czegoś o rodzinie powinna być jakaś kara ale uciąłeś większość czatu skąd można wiedzieć czy Ty go nie sprowokowałeś ?
#6
@up No niby nie wiadomo, ale jak go sprowokował to niech Diablo też napisze skargę, albo niech da ss'y do tego tematu. Jak go sprowokował.
@temat To trochę "wieśniackie?" obrażanie czyjejś rodziny, takie troszkę nie na miejscu. Banik/mucik się należy.
Niedostępny
#7
Niewidać ze tu odciete jest tam wyrzej było coś napisane na mnie a ja mu odpisałem wygodnym za wygodne wiec niech pokaze całego ss'a . ja to dobrze pamietam to cos pisał cytuje :"twoja matka to dziffka i sie puszcza" coś w tym rodzaju wiec mu odpisałem tym samym tematem ale z cenzurą. Azreszto wtedy kazdego wyzywał.A jak by chciał złorzyć skarge to by nieucinał screna.
#8
Wyjaśniam polskiwrc to człowiek nie ogarnięty najpierw sam zacznie wyzywać a pote daje na forum poproście o ogrinał tego ss a nie ucina. Dużo osob widziało jak wyzywał mnie rayza i diablo o iinych nie wspomnie bo trzeba by było pół strony a4 zapiać. Odnośnie wyzywanie rodziców tu zacytuje ,,twoja matka to dziffka", parówo itp dalej nie bd wymieniaćSmile nadeśle pare ss jak ktoś chce
Niedostępny
#9
Daj te ss'y.
Niedostępny
#10
wrc czy ty sobie jaja robisz? co swoje texty zamazałeś za texty diablo zostawiłeś ? ty w każdym zdaniu klniesz ty sie lecz bo to nienormalne


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości