1000 śmierci graczy Sky-Landa.
#41
No właśnie, YOU DON'T SAY?!

Post wysłany za pomocą smartfona FLPlay'a
Niedostępny
#42
Lock lock!!!!!
#43
Po 1. Nie jestem Natalia.
Po 2. Przesadzasz lee. Nie pasi ci? Wyjdź nie pozostawiając śladu.
Po 3. Te info bardziej się ciebie tyczą.
Po 4. Musisz być ogarnięty by ciebie ktoś zrozumiał.

NATUU POZDRAWIA.

Ps. Zobacz, nie jestem Natalia. -.-
#44
Po zerowe - Natuu, to ty miałaś za przeproszeniem prośby wszystkich w d**** i nabiłaś tego króliczka.
Cóż, zgadzam się, jak mu nie pasuje to nie ma sprawy, nikt go nie zmusza żeby tu był, ale zobacz, ile osób prosiło żeby mu go zostawić... a ty nie powiem co zrobiłaś bo nie chcę dostać warna.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#45
Wchodzę na forum mało to po jaką ch***** miałam to wiedzieć Garden?
#46
To po co pisałaś?Trzeba było czytać a ty sobie wbijasz i piszesz nie wiadomo co (nie bronię lee)
#47
A może ogar i kontynuacja zabawy ?
Nie da się przestać kogoś kochać.Z czasem nauczysz się bez niej żyć...
#48
Jak nie widziała, to może weszła po prostu w wątek i napisała, tak po prostu, a że zobaczyła że już będzie 1000 króliczek to tym bardziej miała ochotę aby to napisać.
Niedostępny
#49
Nie masz ważniejszych próśb? Poza tym Graden, dowiedziałam się tego tak:
"Zostawiam wbicie komuś 1000 królika. Natalia, wbij go albo Cichy!"
I teraz potwierdzę, że to co powiedziała Ewe jest prawdą. Więc nie gadaj mi bzdur, bo ja tego nigdzie nie przeczytałam. Nie wiem, jesteście jacyś, no nieważne, ale moglibyście ogarnąć się. Ta kłótnia jest bez sensu! Napiszę prawdę, szczerą prawdę:
Ewe, miałaś rację pisząc to za co dostałaś bana. Nie mówię tu o FLP, Coockie, Alexx i administracji. Tylko o tych, którzy rozkręcili tą kłótnię. Wiecie o kim mowa. Nie chcę was urazić. Tylko zastanówcie się o co się kłócicie i czy to ma sens.
#50
No tak, kłótnia niewarta kłótni.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości