1000 śmierci graczy Sky-Landa.
#21
8. Lubił bić się na pvp i ktoś go wziął od tyłu ..... i zginą [Bez skojarzeń Tongue]
Nie da się przestać kogoś kochać.Z czasem nauczysz się bez niej żyć...
#22
Ewe, teraz nie robisz afery. Nie pamiętasz już tamtej kłótni? Przegrałaś ją i tym razem też wygram. A nawet jeżeli jestem chory, to co Ci do tego?
A posiadanie marzeń to nie uniżanie się. Każdy ma jakieś marzenia, tylko potrafi to sobie uświadomić, gdy będzie starszy. Przypomnij to sobie za 2-3 lata, a dowiesz się, co to jest marzenie. Marzenie to coś, co chcemy osiągnąć, ale nie jest celem.
Odbiór.
402 Payment Required
#23
Em, dobra, ale nie masz życia, że marzenia Masz w Internecie? Jak czytam, że twoim marzeniem było zabicie głupiego królika(i to jeszcze na dodatek w Internecie, nie w rzeczywistości)to wybacz ale śmiać mi się chce.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#24
Życia mam więcej niż Ty, a jak nie wiesz, to nie mów. A ten "głupi" królik to był królik numer 1000, na który czekałem blisko półtora roku.
Z tego, co widzę, teraz będziesz miała więcej życia poza internetem, przynajmniej do końca bana. Podejrzewam, że ten ban jest za obrażanie króliczków i mnie.
402 Payment Required
#25
Grajcie :c Fajna gra Tongue
9.Skoczył do przepaści na s1Big Grin
Nie da się przestać kogoś kochać.Z czasem nauczysz się bez niej żyć...
#26
Lee jak masz takie chore marzenia to je realizuj, to tylko twoja sprawa jak ułożysz swoje życie.Kilkanaście lat wcześniej nie było internetu, to jakie miałbyś miał marzenia co?
#27
Internet ma 40lat xd niezbajomy

Ludzie uczący się ortografii są lepsi od innych pod względem ortografii.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#28
No to przecież mówię ale mi chodzi o co innego jak by nie ''było'' internetu.
#29
(05-07-2014, 13:03)Nieznajomy2000 napisał(a): Kilkanaście lat wcześniej nie było internetu, to jakie miałbyś miał marzenia co?



Ludzie uczący się ortografii są lepsi od innych pod względem ortografii.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#30
O jezu -_-

Ja już wyraziłem swoje zdanie koniec kropka.Ja już nic nie pisze, oprócz tego że Ewe ma rację.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości